ارائه خدمات به مشتری

ارائه خدمات به مشتری

خدمات سیستم های مخابراتی ،حفاظتی ،امنیتی و دستگاه سانترال همیشه یکسان نیست و بسیار متفاوت است. این خدمات متناسب با هر جابجایی و یا اضافه و کم شدن شخصی در مجموعه تغییر می کند و حتی این خدمات گاهی مربوط به خود دستگاه سانترال نیست بلکه موبوط به تلفن سانترال و یا دیگر تجهیزاتی است که به مرکز تلفن متصل است. این تغییر پذیری و متفاوت بودن سبب شده که این نمایندگی های پاناسونیک خدمات گوناگونی را برای ارائه به مشتریان در نظر بگیرد. گاهی خدمات صرفا باید در محل مشتری یا محلی که دستگاه در آن قرار دارد صورت گیرد.

شرکت مفتخر است در کلیه شهرها و استانهای ایران عزیز دارای نمایندگی و آماده ارائه خدمات به مشتریمیباشد نام برخی شهرهاواستانها:

نمایندگی در آذربایجان شرقی – نمایندگی درآذربایجان غربی –  نمایندگی در اردبیل – نمایندگی در اصفهان – نمایندگی در البرز – نمایندگی در ا یلام –نمایندگی در بوشهر – نمایندگی در تهران – نمایندگی در چهار محال و بختیاری – نمایندگی در خراسان جنوبی – نمایندگی در خراسان رضوی – نمایندگی در خراسان شمالی –نمایندگی در خوزستان – نمایندگی در زنجان – نمایندگی در سمنان – نمایندگی درسیستان و بلوچستان – نمایندگی درفارس – نمایندگی در قزوین – نمایندگی در قم – نمایندگی در کردستان – نمایندگی در کرمان –نمایندگی درکرمانشاه –نمایندگی در کهگیلویه و بویر احمد – نمایندگی در گلستان – نمایندگی در گیلان –نمایندگی در لرستان – نمایندگی در مازندران – نمایندگی در مرکزی – نمایندگی در هرمزگان – نمایندگی در همدان –نمایندگی دریزد

گروه فنی مهندسی ارتباط نماگستر آماده ارائه خدمات به مشتری در جهت بهبود روند پاسخ گویی به کلیه ادارات و شرکت ها می باشد

 ارائه خدمات به مشتری

تخفیفات سایت

چت انلاین

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat