درباره ما

درباره ما بشتر بدانید :

شرکت فنی مهندسی ارتباط نماگستر ، نماینده رسمی فروش و تعمیرات تلفن سانترال و کلیه تجهیزات جانبی آن با کمال افتخار و بدون تعطیلی در خدمت شماست .

شما هر کجای شهر تهران هستید نیاز به هرگونه خدمات در خصوص نصب و تعمیر و راه اندازی تلفن سانترال دارید و یا اینکه می خواهید برای خرید تجهیزات مشاوره بگیرید کافی است با ما تماس بگیرید با کمال افتخار در خدمت شما هستیم.

چنانچه نیاز به تعمیر تلفن سانترال دارید بلافاصله کارشناس فنی این شرکت به محل شما اعزام شده و پس از بررسی دقیق پیش فاکتور و هزینه خدمات را ارائه نموده و در صورت تمایل شما اقدام به تعمیر می نمایند و پس از انجام کار صورت وضعیت صادر نموده و امضا رضایت و تحویل مشتری اخذ می گردد .

کلیه مشتریان ما در سیستم CRM ثبت می گردند و روند کاری شما در یک پروسه منظم اداری و به صورت اتوماتیک قرار می گیرد و به هر دلیلی مشتری از عملکرد قسمت فنی این شرکت رضایت نداشت مراتب طی سه سطح کارشناس ارشد و مدیر داخلی و مدیر کل برسی شده و رفع تقص می گردد چرا که شعار ما :

رضایت مشتری و کیفیت کار ضامن بقای ما در عرصه رقابت است

چنانچه شما نیاز به مشاوره در خصوص خرید تلفن سانترال دارید و نمی دانید برای شما چه تجهیزاتی مناسب می باشد می توانید از ما مشاوره بخواهید کارشناسان این شرکت با صبر و دقت تمام سعی در راهنمایی شما دارند و این شرکت یکی از یهترین و کاملترین وب سایت های ایران در خصوص تلفن سانترال را برای پاسخگوی به این نیاز عزیزان را ه اندازی نموده است .

فعالیت های اصلی شرکت :

ارائه کلیه خدمات طراحی و مشاوره دوربین مداربسته و بازدید رایگان سیستم های حفاظتی و امنیتی – نظارت – نصب دوربین مداربسته و راه اندازی – سرویس و نگهداری – از جمله:

 • دستگاه های سانترال پاناسونیک

 • سیستم دوربین های مدار بسته (CCTV)…

 • انتقال و ضبط تصویر…

 • فروش و نصب تجهیزات شبکه

 • سیستم های مخابراتی(سانترال و اینترنال)…

 • سیستم های برق اضطراری…

 • و دیگر اموراتی که در زمینه دستگاه های سانترال و سیستمهای حفاظتی امنیتی می باشد .

 • شرکت ارتباط نماگستر :           تلفن تماس :۹-۸۸۹۱۹۹۲۸

  ertebatgostar1.blogfa.com

  http://novingostar1.blogfa.com

  http://ertebatnamagostar.blogfa.com

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 0 reviews

تخفیفات سایت

چت انلاین

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat