سانترال

مشاور و مجری انواع تلفن سانترال ، پروژه های مخابراتی،دوربین مداربسته و خدمات شبکه و ردیابهای ماهواره ی 

– نصب و راه اندازی انواع سانترال کم ظرفیت و پر ظرفیت ،voip &pri

– فروش انواع هدست پاناسونیک

– مشاور و مجری انواع تلفن سانترال

– ارتباط داخلی از راه دور

– سرویس و نگهداری مراکز تلفن

– کالر آیدی سانترال و اپراتور گویا

– خدمات نصب وپشتیبانی با گارانتی اصلی نماینده مرکزی پاناسونیک

– فروش مراکز تلفن سانترال پاناسونیک زیر قیمتهای مصوب نمایندگی مرکزی

– پشتیبانی و خدمات فنی سانترال پاناسونیک

– بازدید رایگان

– اجرای شبکه های کامپیوتری(passive&Active)

– فروش انواع مودم های ایوان (pri&E1)و ADSL

 

آشنایی با مراکز تلفن سانترال پاناسونیک

 

مشاور و مجری انواع تلفن سانترال

سیستم های تلفن سانترال رایج در ایران معمولا پاناسونیک ،زیمنس ، سامسونگ ،مایتل ، دیجیترون، کارین، کارا ، رهیاب و اریکسون می باشند اما اغلب کاربران بدلیل کارایی بالا و در عین حال قیمت مناسب مایل به استفاده از سیستمهای سانترال پاناسونیک می باشند.

مرکز تلفن سانترال پاناسونیک دستگاهی است که افراد یک مجموعه علاوه بر امکان ارتباط داخلی با یکدیگرمی توانند از طریق خطوط شهری با بیرون از مجموعه تماس داشته باشند و حتی اگر این مجموعه از نظر جغرافیایی در چند نقطه از شهر، کشور و یا جهان باشد با استفاده از بستر اینترنت می‌توان ارتباط داخلی بین آنها برقرار نمود و بدین طریق هزینه مکالمات را به طرز چشمگیری کاهش داد.

همچنین سیستمهای سانترال پاناسونیک میتوانند برای مدیران امکاناتی از قبیل ایجاد محدودیت در برقراری تماس های شهری، موبایل، شهرستان ،خارج از کشور و یا داخلی جهت کارکنان ایجاد نمایند.

مراکز تلفن سانترال پاناسونیک از نظر ظرفیت به دو دسته کم ظرفیت ( آنالوگ ) و پر ظرفیت ( دیجیتال ) تقسیم بندی میشوند که مراکز تلفن آنالوگ حداکثر ۸ خط شهری و ۲۴ خط داخلی را پشتیبانی میکند و برای ظرفیتهای بالاتر میتوان از مراکز تلفن دیجیتال سری TDA استفاده نمود که توانایی پشتیبانی از ۶۴۰ خط شهری و ۱۰۲۴ خط داخلی را دارا می‌باشند.

گروه مخابراتی ارتباط نما گستر (مشاور و مجری انواع تلفن سانترال ) با اتکا به تجارب فنی تکنسین های نصب خود می تواند انواع خدمات نصب و راه اندازی و برنامه‌ریزی و نگهداری مراکز تلفن را به شرکتها و مراکز دولتی و خصوصی در سراسر ایران ارائه نماید.

شرکت مفتخر است در کلیه شهرها و استانهای ایران عزیز دارای نمایندگی خدمات میباشد نام برخی شهرهاواستانها:آذربایجان شرقی –آذربایجان غربی –  اردبیل –اصفهان – البرز – ا یلام –بوشهر – تهران –چهار محال و بختیاری –  خراسان جنوبی –خراسان رضوی – خراسان شمالی – خوزستان – زنجان – سمنان –سیستان و بلوچستان – فارس –قزوین – قم – کردستان – کرمان – کرمانشاه – کهگیلویه و بویر احمد –گلستان – گیلان –لرستان – مازندران –مرکزی –هرمزگان –همدان –یزد

 

شرکت ارتباط نما گستر مشاور و مجری انواع تلفن سانترال،دوربین مداربسته آنالوگ و IP،سانترال پاناسونیک ،سانترال تحت شبکه،خدمات شبکه ، دزدگیر اماکن،انتقال تصویر،برق اضطراری(UPS) و VOIP

کانال تلگرام ارتباط نماگستر

چت انلاین

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Questions, issues or concerns? I'd love to help you!

Click ENTER to chat