ثبت برند شما در ذهن ها
فروش فوق العاده
با خرید خط رند 4 و 5 رقمی

آیا شما نیز در ایام کرونا تجربه فروش کم را داشتید؟ 

آیا هنوز هم نگران ارتباط بهتر با مخاطبین و مشتریانتان هستید؟شما هم از خط تلفن های خود ناراضی هستید؟  تلفن شما هم در ذهن مشتری نمی‌ماند؟

تا حالا محاسبه کرده‌اید چند مشتری وفادار شما در حین جستجوی تلفن شما جذب برند رقیبتان شده‌اند؟

تا حالا توجه کرده‌اید خودتان ترجیح میدهید با شرکت‌هایی تماس بگیرید که شماره تلفن آنها اعتبار بیشتری دارد؟ خودتان بگویید به فردی که یک موبایل اعتباری تنها راه دسترسی به اوست چقدر اعتماد می‌کنید؟ مشتری به شرکتی که شماره تلفن کم اعتبار دارد هم همینقدر بی‌اعتماد است.

یکی از مشتریان ما که کارخانه‌ی بزرگی در شهرک صنعتی کاوه داشت با اینکه کالاهای با کیفیت فراوان ارائه میکرد اما چون راه ارتباطی و خط تلفن رند مناسبی نداشت مشتریان برای خدمات پس از فروش و خرید کالا دچار مشکلات فراوانی شدند. به مرور زمان آن برند و کالاهای آن کارخانه از بازار حذف شد سهم بازار او را یک واردکننده کالاهای خارجی گرفت. به گفته صاحب کارخانه تنها مزیت رقیب او یک شماره تلفن رند بود.

شاید شما هم مانند همین کارخانه بزرگ تمام روشهای تبلیغاتی را انجام دهید ولی به خاطر همین یک سرمایه گذاری کوچک در رقابت با موسسات دیگر تمام سهم بازار خود را از دست بدهید.

نمونه‌ی دیگر که شاید شما هم آن را تجربه کرده باشید یک مرکز مشاوره و آموزشگاهی بود که در ایام کرونا فعالیت‌شان بسیار کاهش یافت. کاهش تماس آنها باعث صدمات بسیاری به موسسه شد ابتدا کل سرمایه خود را تبلیغات کردند اما شماره تماس آنها به قدری سخت بود که هیچکس تماس نمی‌گرفت. آنها مجبور به تعدیل نیرو و کاهش خدمات و کیفیت خود شدند. زمانی که به ما مراجعه کردند موسسه تعطیل شده بود. به ما گفتند تا خط رند نداشته باشند در هیچ کجا دیگر تبلیغ نمی‌کنند چون سرمایه‌شان را به باد می‌دهند.

شما دوست دارید چه اقداماتی برای ارتباط موثرتر با مخاطبانتان انجام دهید؟ شما چه خط تلفنی را دوست دارید؟

می‌دانید کفش آهنی چیست؟ حاضرید برای پیگیری کارهای اداری گرفتن خط رند روزها و ساعت‌ها کفش آهنی بپوشید و درنهایت متوجه شوید کسب و کار شما هم مثل سایر شرکت‌ها مشمول دریافت خط رند و خط 4 و 5 رقمی نمی‌شود؟

 

ما در شرکت ارتباط نما گستر با تجربه درخشان مشاوره و ارائه خدمات به برندهای برتر کشور و همچنین ارائه راهکارهایی جهت افزایش فروش و ارتباط بهتر با مشتریان، به شما نیز پیشنهاد خرید خط 4 و 5 رقمی و سرمایه گذاری روی خط رند را می‌دهیم.

مشتریان ما در شرکت ارتباط نما گستر:

ما شرایط بازار کنونی شما را کاملاً درک می‌کنیم و به شما پیشنهاد می‌دهیم به جای پوشیدن کفش آهنی برای پیگیری کارهای اداری طاقت فرسا کلیه فرآیند خرید و فروش خطوط 4 و 5 رقمی خود را به ما بسپارید و وقت با ارزش خود را روی بهبود عملکرد ارائه خدمات خود متمرکز کنید.

ما علاوه بر مشاوره و فروش خط رند، تمام خدمات نصب و راه‌اندازی خط 4 و 5 رقمی را در محل شرکت و کارخانه شما از ابتدا تا انتها برعهده می‌گیریم و تمام زیرساخت‌های لازم از راه‌اندازی شبکه داخلی تا تنظیم تمام خطوط ارتباطی را بنا به سلیقه شما و شان و منزلت کسب و کارتان پیاده‌سازی می‌کنیم.

تنها در 30 روز صاحب خط 4 رقمی دلخواه خود شوید

 

شرکت ارتباط نماگستر مراحل پیچیده و دشوار دریافت خط 4 و 5 رقمی را که ماه‌ها طول میکشید را فقط در 30 روز انجام خواهد داد برای دریافت این خطوط کافیست فقط با مشاوران ما تماس بگیرید و سپس مدارک لازم که شامل روزنامه رسمی و اساسنامه، کارت ملی نماینده و برگه درخواست با سربرگ شرکت است را تحویل کارشناس مربوطه قرار دهید.

قیمت خط 4 رقمی در مقایسه با فروش فوق العاده‌ای که برای شما رقم می‌خورد مبلغ بسیار ناچیزی است. برای دریافت قیمت و خرید خط همین حالا پیغام خود را برای کارشناس ما ارسال کنید یا با ما تماس بگیرید.

دوست دارید چه خط رندی داشته باشید؟

میخواهید تلفن رند شما مشخصات زیر را داشته باشد؟

  • بخاطر سپاری راحت
  • هزینه ی کم
  • بدون پیش شماره و کد
  • نصب راحت
  • زمان دریافت کوتاه

ما نیاز شما را میدانیم و به شما اطمینان می‌دهیم تمام خطوط رند ما چنین ویژگی‌هایی دارند. از انجا که همواره با تجربه های قبلی خود در زمینه سانترال، ویپ و دوربین مداربسته اعتماد بسیاری از مشتریان را جلب کرده‌ایم به شما قول میدهیم که برندی ماندگار از کسب و کارتان در ذهن ها خلق کنیم. چرا که شما لایق بهترین‌ها هستید.

مشاوره رایگان نصب و راه اندازی خط 5 رقمی و خرید خط 5 رقمی

تلفن تماس : 02145215