بسیاری از افراد در سال‌های اخیر سعی کردند خود را از فناوری‌های جدید ارتباطی دور کنند. اگر شما هم از آن جمله است بدانید که کسب و کار شما محکوم به شکست می‌باشد .سالانه شرکت ها و ادارات و سازمان ها هزینه های فراوانی را بابت خدمات شبکه و بروز رسانی و بهتر شدن ارتباط تلفنی خود با مشتریان ارائه می کند فارغ از اینکه بدانند یکی از تکنولوژی های جدید اجرای ویپ و راه اندازی و پشتیبانی cucm می باشد.

کارشناسان ویپ ارتباط نما گستر برای این شرکت و شرکت‌های مشابه خدمات ویپ و نصب و راه اندازی ویپ را پیشنهاد دادند که مدیریت مرکز تلفن ویپ به صورت آنلاین بود و کابلکشی نیز نیاز نبود. و زمان کمتری را برای مشکلات تلفنی خود صرف میکنید.

تعرفه خدمات ویپ

صرفه جویی در هزینه ها با تکنولوژی جدید خدمات ویپ

شرکت ها و سازمان ها سالانه هزینه ای را برای بهبود تماس های شرکت قرار می دهند تلفن‌ ویپ هزینه نگهداری و تماس را نسبت به سانترال های قدیمی کاهش می دهند چون علاوه بر تماس های رایگان داخلی و خارجی سیستم های سخت افزار کمتری هم استفاده شده است.

یکی از شرکتهای پشتیبانی‌ اینترنت در سعادت آباد برای ارتباط تلفنی خود از سانترال انالوگ قدیمی استفاده میکرد و  تمایلی به تعویض و بروزرسانی سیستم خود نداشت اما برای توسعه و مدیریت از راه دور و تعمیر سانترال دچار مشکلاتی شد و ناچار به تماس با شرکت پشتیبان سانترال شد.

شرکت کارشناس سانترال را اعزام کرد اما پرسه ی اعزام کارشناس به صورت حضوری و زمان ی که مشتریان دچار مشکل شدن سبب شد مشتریان ناراضی مجبور به قطع همکاری با این شرکت شوند .

 

  • یکی از مزایای مهم مرکز تلفن ویپ همیشه در دسترس بودن است ! شاید شما هم کارشناسانی در شرکت داشته باشید که علاوه بر پاسخگویی به عنوان پشتیبان به عنوان کارشناس به جاهای مختلف اعزام میشوند با مرکز تلفن ویپ به راحتی مشتری میتواند در هر جا چه در حال پیاده روی چه در مکان ی خارج از شرکت به راحتی با مشتریان صحبت کند .
  • انتقال خط تلفن در صورت جابجایی مکان به راحتی امکان پذیر است ! یکی از اصول مشتری مداری این است که اگر مشتری قدیمی داشته باشید به راحتی بتواند حتی در صورت جابجایی با شما در ارتباط باشد .
خدمات ویپ

از دیگر مزایای پیاده سازی ویپ میتوان به موارد زیر اشاره کرد 

  • امکان اتصال تمام نرم افزار سازمان و شرکت به مرکز تلفن ویپ ! نرم افزارهای زیادی برای مشتری مداری وجود دارد مانند CRM که به راحتی به تلفن ویپ متصل میگردد . از دیگر نرم افزار میتوان به دستگاه حضور غیاب و انبارداری و مشتری مداری اشاره کرد که به ارتباط بهتر با مشتری کمک میکنند و در صورت داشتن این نرم افزارها به راحتی میتوانید فروش شرکت خود را بهبود ببخشید و به مرکز تلفن ان را وصل کنید .
  • امنیت تماس ها 
  • گزارش تماس ها برای بررسی عملکرد اپراتورهای شما در سازمان یا شرکت ! یکی از اقداماتی که شما برای فروش بهتر و بررسی عملکرد اپراتورها دارید همین گزارش تماس ها میباشد که به راحتی میتوانید داشته باشید .
  • تماس هدفمند مشتری ! بسیاری از افراد با شما تماس مییگیرند ولی شما به دلیل مشغله و مشتری فراوان نمیدانید کدام مشتری است با پیاده سازی ویپ به راحتی پس از تماس مشتری تماس خصوصیات ان را میتوانید در طی تماس ملاحظه کنید.
خدمات ویپ

راه اندازی و پشتیبانی cucm

سرور CUCMبه عنوان سرور اصلی و هسته مرکزی راهکار VoiP سیسکو عمل میکند و می تواند در هر Cluster تا 30000 کاربر را پشتیبانی نماید.
سیستم عامل این محصول توسط خود شرکت سیسکو و با نام( UCOS مبتنی برHat Red) طراحی شده است و Database بکار رفته در این محصول IDS شرکت IBM میباشد. امنیت و پایداری بسیار بالای سیستم عامل نرم افزار CUCMباعث شده است این محصول سهم بزرگی از بازار telephony IP را به خود اختصاص دهد.

ویژگي هاي CUCMبه موارد ذیل مي توان اشاره کرد:
1 .واسط کاربری وب برای مدیریت و نظارت بر بستر ارتباطات یکپارچه سیسکو
2. قابلیت توسعه تا 30000شماره بر روی کلاستر  و تا 1000000 شماره بر روی ی سیستم یکپارچه امکان پذیر است
3 .امکان برقراری ارتباط VoIPبین شعب ی سازمان و هر سازمان دیگر تحت پروتکل های استاندارد و از طریق بستر
های شبکه ای مبتی بر IP که باعث کاهش هزینه مکالمات و بازگشت سرمایه می گردد
4 .یکپارچگی با سرویس های LDAPبرای بررسی صحت و جستجوی کاربران
5 .استفاده  از امکانات منحصر به فرد سیستم Telephony-IP نظیر مدیر و منشی دیجیتال IPMA ،Park Call ،Call Video Telephony وExtension Mobility ،Call Forward ،Call Transfer ،Pickup باعث افزایش بهروری سازمان می گردد

 

cucm
فقط تا ساعت 15 امروز از تخفیفات راه اندازی ویپ توسط شرکت ارتباط نماگستر بهرمند شوید

ارتباط نماگستر با داشتن 20 سال تجربه در مخابرات و 20 سال کار در حوزه خدمات سانترال و خرید و فروش خط 4 رقمی و 5 رقمی با پیشرفت تکنولوژی اقدام به راه اندازی ویپ  کرده .

به دلایل زیر مشتریان ارتباط نماگستر را برای برخورداری از تخفیفات راه اندازی ویپ انتخاب میکنند

  1. گواهی حسن انجام کار از تمامی مراکزی که خدمات مخابراتی ارائه شده .
  2. مشتریان مطرح
  3. کارشناسان با داشتن گواهی نامه و تجربه کافی در زمینه اموزش ویپ
خدمات ویپ
قیمت راه اندازی voip

تعرفه خدمات ویپ

تعرفه خدمات ویپ 1402

تعرفه خدمات ویپ 1402
هزینه راه اندازی سیستم VOIP

پنل شگفت انگیز قیمت پشتیبانی خدمات ویپ

یک ماه پشتیبانی رایگان برای مشتریانی که راه اندازی ویپ را اولین بار با ارتباط نماگستر تجربه میکنند .

برنزی
Base
پشتیبانی 1 ساله قابل انجام به صورت ماهانه
فقط شرایط نگهداری داخلی و خطوط موجود
اضافه کردن خطوط فاکتور جداگانه
مراجعه یک بار در ماه به صورت حضوری
انجام خدمات ریموتی به صورت نامحدود
نقره ای
Extra
پشتیبانی 1 ساله قابل انجام به صورت ماهانه
پشتیبانی دو بار در ماه به صورت حضوری
اضافه کردن داخلی تا 20 داخلی
اضافه کردن یک ترانک 10 خط شهری
انجام خدمات ریموتی به صورت نامحدود
طلایی
Full
پشتیبانی 1 ساله قابل انجام به صورت ماهانه
پشتیبانی دو بار در ماه به صورت حضوری
اضافه کردن داخلی تا 100 داخلی
اضافه کردن دو عدد ترانک 10 خط شهری
انجام خدمات ریموتی به صورت نامحدود
شرکت ویپ

متخصص ویپ ارتباط نماگستر

متخصص ویپ و نصاب راه اندازی سیستم voip (الستیکس و استریسک)


 

سانترال کار

علیرضا مشکوری

نصب سانترال شمال تهران و غرب تهران

مهندس شبکه و سیستم ویپ 

سیستم تلفنی ایزابل ،سیستم تلفنی استریسک، راه اندازی ویپ ، گرند استریم ، نیوراک 

اور

امید بزم اور

نصب سانترال جنوب تهران و شرق تهران

کارشناس سانترال پاناسونیک 

نصب و راه اندازی و نظارت پروژه های مخابراتی ، نصب مرکز تلفن پاناسونیک ، ان ای سی ، زیمنس ، راه اندازی مراکز الستیکس ، cucm ، cicco cme ،نصب سانترال ns500 ،نصب سانترال 3 به 8 ، نصب سانترال tda

فرم مشاوره رایگان و اعزام نصاب ویپ

اعزام متخصص ویپ

سوالات متداول خدمات ویپ

برای کاهش هزینه ها معمولا شرکت ها تمایل دارند تماس تلفنی درون سازمانی و برون سازمانی از طریق IP بر قرار شود در ابتدا مشاوره رایگان به مشتری یان داده می شود جهت پشتیبانی cucm و اطلاعات تکمیلی فایل زیر که پروپزال ی نیز راجع به خدمات ارائه شده در همین زمینه در خصوص پشتیبانی cucm میباشد را ملاحظه کنید

راهکار و پروپزال ویپ سیسکو بر پایه cucm

لطفا با کارشناسان ارتباط نماگستر تماس بگیرید 02145215