با اجرای ویپ و خدمات ویپ مشتریان خود را بهینه کنید 

بسیاری از افراد در سال‌های اخیر سعی کردند خود را از فناوری‌های جدید ارتباطی دور کنند. اگر شما هم از آن جمله است بدانید که کسب و کار شما محکوم به شکست می‌باشد .سالانه شرکت ها و ادارات و سازمان ها هزینه های فراوانی را بابت بروز رسانی و بهتر شدن ارتباط تلفنی خود با مشتریان ارائه می کند فارغ از اینکه بدانند یکی از تکنولوژی های جدید اجرای ویپ می باشد.
یکی از شرکتهای پشتیبانی‌ اینترنت در سعادت آباد برای ارتباط تلفنی خود از سانترال انالوگ قدیمی استفاده میکرد و  تمایلی به تعویض و بروزرسانی سیستم خود نداشت اما برای توسعه و مدیریت از راه دور و تعمیر سانترال دچار مشکلاتی شد و ناچار به تماس با شرکت پشتیبان سانترال شد.

شرکت کارشناس سانترال را اعزام کرد اما پرسه ی اعزام کارشناس به صورت حضوری و زمان ی که مشتریان دچار مشکل شدن سبب شد مشتریان ناراضی مجبور به قطع همکاری با این شرکت شوند .
کارشناسان ویپ ارتباط نما گستر برای این شرکت و شرکت‌های مشابه خدمات ویپ و نصب و راه اندازی ویپ را پیشنهاد دادند که مدیریت مرکز تلفن ویپ به صورت آنلاین بود و کابلکشی نیز نیاز نبود. و زمان کمتری را برای مشکلات تلفنی خود صرف میکنید.

صرفه جویی در هزینه ها با تکنولوژی جدید خدمات ویپ

شرکت ها و سازمان ها سالانه هزینه ای را برای بهبود تماس های شرکت قرار می دهند تلفن‌ ویپ هزینه نگهداری و تماس را نسبت به سانترال های قدیمی کاهش می دهند چون علاوه بر تماس های رایگان داخلی و خارجی سیستم های سخت افزار کمتری هم استفاده شده است.

از دیگر مزایای پیاده سازی ویپ میتوان به موارد زیر اشاره کرد 

  • یکی از مزایای مهم مرکز تلفن ویپ همیشه در دسترس بودن است ! شاید شما هم کارشناسانی در شرکت داشته باشید که علاوه بر پاسخگویی به عنوان پشتیبان به عنوان کارشناس به جاهای مختلف اعزام میشوند با مرکز تلفن ویپ به راحتی مشتری میتواند در هر جا چه در حال پیاده روی چه در مکان ی خارج از شرکت به راحتی با مشتریان صحبت کند .
  • انتقال خط تلفن در صورت جابجایی مکان به راحتی امکان پذیر است ! یکی از اصول مشتری مداری این است که اگر مشتری قدیمی داشته باشید به راحتی بتواند حتی در صورت جابجایی با شما در ارتباط باشد .
  • امکان اتصال تمام نرم افزار سازمان و شرکت به مرکز تلفن ویپ ! نرم افزارهای زیادی برای مشتری مداری وجود دارد مانند CRM که به راحتی به تلفن ویپ متصل میگردد . از دیگر نرم افزار میتوان به دستگاه حضور غیاب و انبارداری و مشتری مداری اشاره کرد که به ارتباط بهتر با مشتری کمک میکنند و در صورت داشتن این نرم افزارها به راحتی میتوانید فروش شرکت خود را بهبود ببخشید و به مرکز تلفن ان را وصل کنید .
  • امنیت تماس ها 
  • گزارش تماس ها برای بررسی عملکرد اپراتورهای شما در سازمان یا شرکت ! یکی از اقداماتی که شما برای فروش بهتر و بررسی عملکرد اپراتورها دارید همین گزارش تماس ها میباشد که به راحتی میتوانید داشته باشید .
  • تماس هدفمند مشتری ! بسیاری از افراد با شما تماس مییگیرند ولی شما به دلیل مشغله و مشتری فراوان نمیدانید کدام مشتری است با پیاده سازی ویپ به راحتی پس از تماس مشتری تماس خصوصیات ان را میتوانید در طی تماس ملاحظه کنید.

خدمات ویپ

فقط تا ساعت 15 امروز از تخفیفات راه اندازی ویپ توسط شرکت ارتباط نماگستر بهرمند شوید

ارتباط نماگستر با داشتن 20 سال تجربه در مخابرات و 20 سال کار در حوزه خدمات سانترال و خرید و فروش خط 4 رقمی و 5 رقمی با پیشرفت تکنولوژی اقدام به راه اندازی ویپ  کرده .

به دلایل زیر مشتریان ارتباط نماگستر را برای برخورداری از تخفیفات راه اندازی ویپ انتخاب میکنند

  1. گواهی حسن انجام کار از تمامی مراکزی که خدمات مخابراتی ارائه شده .
  2. مشتریان مطرح
  3. کارشناسان با داشتن گواهی نامه و تجربه کافی در زمینه اموزش ویپ

اجرای ویپ

برای اطلاع از هزینه راه اندازی ویپ و خدمات ویپ لطفا بر روی لینک زیر کلیک کنید

نصب و راه اندازی سیستم منشی گویا

راه اندازی سیستم ویپ الستیکس

راه اندازی سیستم ویپ سیسکو

نصب و راه اندازی تجهیزات ویپ

آموزش ویدئوی ویپ و خدمات ویپ

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]