خدمات

نصب سانترال پاناسونیک |آموزش نصب تلفن سانترال |پشتیبانی رایگان 📞02145215

نصب سانترال

شرکت یا دفتر خود را تازه احداث کرده اید یا میخواهید از محل کسب و کار خود  نقل مکان کنید اما نمیدانید برای حفظ ارتباط با مشتریان و مخاطبان خود و کاهش فروش در اثر جابجایی چه کار کنید ؟ نگران نباشید ما در کنار شما هستیم ما در اینجا سعی داریم شما را با صفر تا صد نصب سانترال و مشکلات رایج سانترال و تعمیر سانترال و آموزش نصب سانترال پاناسونیک آشنا کنیم  و در نهایت مرکز معتبری برای خرید و نصب سانترال پاناسونیک با پشتیبانی ماهانه به شما پیشنهاد خواهیم کرد .اگر وقت مطالعه ندارید همین حالا با شماره ی 02145215 تماس بگیرید و خدمات  مشاوره رایگان ، تعمیر ، اعزام نصاب سانترال پاناسونیک ، نصب سانترال پاناسونیک دریافت کنید .و یا در گفتینو پیغام خود را ثبت کنید.

مژده پس از نصب گارانتی تا یک سال به صورت رایگان است و در صورت درخواست خدمات نگهداری ماهانه با مبلغ کمی خدمات بروزرسانی ، تعمیر ، ارتقا سانترال کم ظرفیت و پر ظرفیت انجام میگیرد 

علاقمند به کدام یک از خدمات سانترال و یا آموزش ها برای رونق کسب و کارتان دارد

خرید سانترال 3 به 8

اهمیت نصب سانترال پاناسونیک و پشتیبانی آن 

امروزه 90 درصد کسب و کارها به اهمیت ارتباط بهتر با مشتری پی برده اند. که هر کسب و کاری ارتباط بهتری داشته باشد مسلما فروش بهتری داری که این ارتباط تنها با نصب سانترال یا همان  نصب سانترال پاناسونیک محقق میشود . که امروزه این خدمت را نمایندگی سانترال پاناسونیک یعنی ارتباط نماگستر انجام میدهد . 

با افزایش قیمت ها نگران ،خرابی و تعمیر وسایل خود میباشند. مخصوصا اگر این وسایل وسیله ی کسب ارتباط بهتر با مشتری و فروش بهتر باشد .یکی از این کارها که کمک  شایانی به ارتباط بهتردر شرکت ها و موسسات کرده نصب سانترال پاناسونیک و خدمات سانترال میباشد .که از گذشته وجود داشته اما الان 50 درصد شرکت مشکل بروزرسانی و تعمیر سانترال و ارتقا آن را دارند .

اهمیت نصب و پشتیبانی سانترال پاناسونیک بر کسی پوشیده نیست ولی برای روشن شدن این مطلب دو کسب کاری که ارتباط نماگستر خدمات سانترال شان را بر عهده گرفت را معرفی میکنیم . 

یکی از این کسب کارها آموزشگاهی بود که میگفت برای ارتباط بین کارمندانم و مشتریان نمیدانستم باید چه کار کنم من به صندوق صوتی و دایورت بعضی تماس ها و کنفرانس نیاز به وسیله ی داشتم . برای ارتباط بهتر دستگاه سانترال را از سایت متفرقه خریداری کردم  و برای نصب سانترال به نصاب سانترال سایت دیوار اعتماد کردم غافل از اینکه  چند روز بعد سیستم تلفن سانترال شرکت دچار اختلال شد  اما ان شخص هیچ اموزش سانترال به ما نداد و هیچ راه ارتباطی برای رسیدگی به مشکلات نداشتیم .تا اینکه بما شرکت نصب و راه اندازی سانترال را پیشنهاد دادن که خود تمامی تجهیزات فراهم میکردند و  خدمات سانترال را  24 ساعته همراه با عیب یابی و بازدید دوره ی و ضمانت نگهداری سانترال این شرکت ارتباط نماگستر میباشد .

یکی دیگر از کارخانه های مطرح اینگونه راجع به مشکلات ارتباطی خود میکفت .  مکان کارخانه ما شهرک صنعتی بود ایتدا برای راه اندازی مرکز تلفن پاناسونیک و راه اندازی تلفن پاناسونیک نمیدانستیم باید به کدام شرکت اطمینان کنیم سپس  هر بار مشکل کوچکی برای سانترال پیش میامد مجبور بودیم کلی هزینه  و وقت صرف کنیم تا نصاب سانترال برای خدمات سانترال پاناسونیک مراجعه کند .  تا اینکه با ارتباط نماگستر آشنا شدیم که همان ابتدا مشاوره رایگان و آموزش برای خرید سانترال و نصب سانترال را در اختیارمان گداشت سپس مدیریت شرکت گواهی نامه ها و کواهی حسن انجام کار این شرکت مطرح را ملاحظه و تصمیم کرفتیم ماهانه بازدیدها برای بهبود عملکرد ارتباطی خود داشته باشیم و نگهداری سانترال به بهترین نحو انجام شود .

تعمیرات سانترال پاناسونیک

مشکلات سانترال و تعمیر سانترال خود را در کمتر از 24 ساعت حل کنید

عیب یابی دستگاه سانترال پاناسونیک 

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک با مشاوره رایگان و ارائه راه حل در کنار انجام خدمات سانترال  ابتدا شما را در عیب یابی سانترال پاناسونیک راهنمای و راه حل های مناسبی ارائه میدهد در صورت حل نشدن مشل نصاب سانترال به محل اعزام و یا دستگاه سانترال به دفتر مرکزی ارسال برای تعمیر میشود .

البته معمولا دستکاه سانترال دچار خرابی فیزیکی نمیشوند جون بدنه ی بسیار قوی دارند اما برای بعصی از مشکلات که در زیر امده راه حل زیر پیشنهاد میشود در صورت حل نشده مشکل لطفا با کارشناسان مرکز تماس بگیرید .

 

 

 
نوع مشکلراه حل
قطع شدن خط شهری سانترالایراد کارت خط شهری ، ایراد مخابرات ، مشکل سیم کشی ،محدود شدن خط شهری توسط مدیر
مشکل برگشت خط از سانترالوارد کردن عدد صفر یا 9 در تلفن آنالوگ
تعمیر پاور سانترال و علت خرابی سانترال   در مقاله ی تعمیر پاور سانترال و علت خرابی سانترال   توضیحات کامل به همراه فیلم آموزشی

نکات لازم برای نصب دستگاه سانترال چیست ؟

بعد از خرید سانترال پاناسونیک باید به نکات زیر توجه کنید 

1. انتخاب محل مناسب برای نصب : برای نصب دستگاه سانترال، باید محل قرار گیری مناسبی را انتخاب کرد که دسترسی کاربران به آن آسان باشد و همچنین از نظر امنیتی (فاصله ی مناسب از زمین و فاقد رطوبت و سرما و یا گرمای شدید )  مناسب باشد.

2. تهیه تجهیزات لازم برای نصب : برای نصب دستگاه سانترال پاناسونیک ، باید با توجه به نیاز کاربر تجهیزات لازم مانند کابل‌های شبکه، تلفن‌ها و سوئیچ‌های شبکه و کارت سانترال مورد نیاز را تهیه کرد.

3. نصب دستگاه سانترال: پس از تهیه ی  تجهیزات لازم، باید دستگاه سانترال را در محل مناسب نصب کرد و به شبکه متصل کرد. و در صورت نیاز کابل کشی و برنامه ریزی سانترال و تنظیمات لازم برای برخورداری از امکانات کامل صورت بگیرد 

4. پیکربندی دستگاه: پس از نصب دستگاه سانترال، باید آن را پیکربندی کرده و تنظیمات لازم را اعمال کنید.

5. آموزش استفاده: قبل از استفاده از دستگاه سانترال، باید به کاربران آموزش داده شود که چگونه از آن استفاده کنند و همچنین به آن‌ها نشان داده شود که چگونه مشکلات را حل کنند.

 تمامی نکات لازم و آموزش لازم به کاربران توسط شرکت ارتباط نماگستر به کاربران داده میشود 

نمایندگی فروش و  نصب سانترال ارتباط نماگستر 

 کارشناسان و نصاب سانترال ارتباط نماگستر  برای انجام خدمات سانترال پاناسونیک دارای چندین گواهی نامه معتبر و گواهی حسن انجام کار برای راه اندازی سانترال و راه اندازی تلفن سانترال میباشد و چون در بیش از 50 پروژه در شهرک صنعتی و واحد صنعتی و 100 پروژه تجاری و بیش از 200 پروژه اداری و سازمانی در 20 سال کار در حوزه سیستم مخابراتی داشته پیشنهاد میدهیم که با اطمینان به کارشناسان مرکز پاناسونیک ارتباط نماگستر و با  مشاوره رایگان میتوانید کار نصب و راه اندازی سانترال به آنها بسپارید بدون اینکه نگران خرابی دستگاه در اثر بی تجربگی باشید.

از دیگر خدمات این شرکت میتوان به

مشتریان ما

گواهی حسن انجام کار

اجرای سیستم های دوربین های مداربسته و سیستم های صوتی
اجرا و نگهداری پروژه سانترال پاناسونیک و دوربین های مدار بسته و شبکه های کامپیوتری
لوگو انجمن حمایت از بیماران کلیوی
انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی
اجرای پروژه و نگهداری سانترال پاناسونیک ؛نگهداری دوربین های مدار بسته و شبکه پسیو

درخواست نصب سانترال

آموزش نصب سانترال با مشاوره رایگان

اما برای کسب اطلاعات بیشتر برای تعمیر و برنامه ریزی و عیب یابی سانترال و نصب تلفن سانترال  میتوانید محصولات آموزش نصب سانترال پاناسونیک شرکت ارتباط نماگستر را با قیمت کم خریداری کنید . جهت خرید آموزش تلفن سانترال پاناسونیک  بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش سانترال پاناسونیک

. آموزش نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک شامل

 • تنظیمات ترانک خطوط شهری
 • تنظیمات کلاس بندی داخلی ها
 • تنظیمات دسترسی خطوط شهری
 • نحوه ضبط صدا توسط گوشی
 • آپلود کردن صدای ضبط شده روی تلفن
 • تنظیمات تغیر شماره داخلی
 • تنظیمات محدودیت تماس با مدیریت
 • تعریف زمان بندی
 • تنظیمات تغیر پسورد دستگاه از طریق گوشی
 • تنظیمات تلفن گویا
 • و................................

آموزش تصویری نصب سانترال تحت شبکه

نحوه ی کابل کشی و سیم کشی سانترال به چه صورت است ؟

برای سیم کشی تلفن سانترال و اتصال آن به دستگاه سانترال ، ابتدا باید کابل های تلفن را به پورت های مربوطه در سانترال مربوطه  متصل کنید. سپس برای هر خط تلفن، یک کابل را به پورت خط مربوطه در سانترال وصل کنید. در نهایت، با استفاده از جک های تلفن، این کابل ها را به دستگاه های تلفن مختلف در دفتر یا محیط کار وصل کنید. به طور کلی، برای سیم کشی تلفن سانترال، باید دقت و دقت لازم را داشته باشید و از رعایت استانداردهای امنیتی و الکترونیکی صحیح اطمینان حاصل نمائید.

و باید از نیروهای متخصص برای این کار کمک گرفت چون کوچکترین اشتباه مساوی با خرابی و صرف زمان فراوان است . 

برنامه ریزی سانترال TDA200

برای برنامه ریزی سانترال TDA200، ابتدا باید نرم افزار مربوط به آن را دانلود و نصب کنید.

نرم افزار برنامه ریزی سانترال TDA200

سپس با استفاده از رابط کاربری نرم افزار، می توانید تنظیمات مختلف سانترال را تغییر دهید. برخی از قابلیت های قابل تنظیم در سانترال TDA200 عبارتند از:

1- تعیین شماره های داخلی و خارجی

2- تعیین گروه های تماس

3- تعریف شماره های پست الکترونیک

4- تعریف پاسخگو خودکار

5- تعریف منو های صوتی

6- مدیریت کنفرانس ها

7- مدیریت حجم صدا و ... با استفاده از این قابلیت ها، محصولات شما به صورت بهینه عمل خواهند کرد و به شما کمک خواهند کرد تا به طور بهینه با مشتریان خود در ارتباط باشید.

سانترال چیست؟

سانترال یا همان تلفن سانترال ، برخلاف تلفن‌های معمولی و سنتی بدون هیچ‌گونه ارتباط مستقیم با خطوط آنالوگ و سیپ ترانک کار می‌کنند. تلفن سانترال از طریق سیم یا حتی به‌صورت تحت شبکه به یکی از خروجی‌های دستگاه سانترال متصل شده و برقراری ارتباط و تماس میان بخش‌های مختلف یک سازمان و حتی میان سازمان و مشتریان در هر نقطه از کشور را تسهیل کرده و بهبود می‌بخشد.

 

سانترال پاناسونیک چیست؟

سانترال پاناسونیک ، یکی از برندهای معتبر حوزه تجهیزات مخابراتی است. سیستم‌های سانترال این برند یک گزینه هوشمندانه برای راه‌اندازی مرکز تلفن و برقراری ارتباط موثر با مشتریان محسوب می‌شود. برای راه‌اندازی مرکز تلفن پاناسونیک حتما به نمایندگی سانترال پاناسونیک مراجعه کنید. هزینه‌های راه‌اندازی تلفن سانترال و قیمت سانترال پاناسونیک به نوع و قابلیت‌های هر دستگاه بستگی دارد.

سوالات متداول سانترال

 

نصب سانترال پاناسونیک 824 و تنظیمات سانترال 824 چگونه انجام میشود ؟

در ابتدا باید گفت برای خرید سانترال پاناسونیک 824 و  مشاوره رایگان نصب سانترال پاناسونیک 824 با کارشناس سانترال ارتباط نماگستر 02145215  تماس بگیرید و یا پیغام خود را از طریق واتساپ یا تلگرام به سماره های 09124232099-09123170852-09128991041 ارسال کنید.

اما برای اموزش سانترال پاناسونیک و برای نصب سانترال پاناسونیک tem/tes 824 از قسمت  دانلود نرم افزار سانترال  ابتدا درایور مورد نیاز را دانلود میکنیم سپس برای برنامه ریزی سانترال میتوان از راهنمای فارسی سانترال پاناسونیک kx-tes824 pdf استفاده کرد و از تلفن هایبرید سانترال ۸۲۴ استفاده کرد مثلا تلفن سانترال 7730 استفاده کرد . ابتدا تلفن را به جک 1 وصل کنید .سپس برای برنامه ریزی سانترال 824 از از کلید program و ستاره و مربع استفاده می کنیم .

من سانترال kx-tes 824دارم .گوشی مادر هم تلفن kx-t7730 است .بستن و باز کردن خط یه داخلی به چه صورت است ؟متاسفانه پسورد ورود رو ندارم.همچنین میخوام صفر یکی از داخلیها رو محدود کنم.ممکنه کدهای لازم رو در اختیارم بذاری.در ضمن دسترسی به گوشی مادر هم دارم؟

كد بستن و باز كردن خط شهري يك داخلي  با كد405 ميباشد براي اينكه پسورد را فراموش كردين بايد دستگاه را ريست بكنين و براي باز كردن صفر يك داخلي روي سانترال  824 بايد از كد 601 استفاده كنيد و داخلي مد نظر را روي لول ٣  قرار دهيم كد 408  هم براي زنگ خوردن خطوط شهري ميباشد

آموزش برنامه ریزی سانترال 824 پاناسونیک و آموزش ریست سانترال 824 و کدهای سانترال 824 به چه نحو میشود؟
نصب سانترال در تهران در چه مناطقی و به چه نحو انجام میگیرد ؟

نصب سانترال در تهران بستگی  به نیاز و خدمات مورد درخواست دارد این خدمات ابتدا توسط کارشناس ارتباط نماگستر بررسی مشاوره رایگان داده میشود سپس کارشناس به مناطق مختلف اعزام میگردد.

بیشترین درخواست ها از مناطق زیر بوده

نصب سانترال در فرمانیه
خدمات ویپ در زعفرانیه
تعمیر سانترال در قیطریه
راه اندازی سانترال در تجریش
جهت هماهنگی و اعزام نصاب سانترال در شمال تهران و مشاوره رایگان لطفا با کارشناسان مرکز هماهنگ کنید
تلفن ثابت :۰۲۱۴۵۲۱۵
مهندس سجادی:۰۹۱۲۸۹۹۱۰۴۱
مهندس خسروی:۰۹۱۲۴۲۳۲۰۹۹

نصب سانترال در جنوب تهران

نصب سانترال در غرب تهران

نصب سانترال در تهرانپارس
تمامی مناطق زیر خدمات سانترال و تعمیر سانترال و نصب سانترال پاناسونیک انجام شده
صد دستگاه، فلاح، هفده شهریور، نبرد، شهرابی، قصر فیروزه، آهنگران، مینای جنوبی، تاکسیرانی، پاسدار گمنام، شیوا، اندرزگو، شهید محلاتی، پرستار، آهنگ، افراسیابی شمالی، نبی اکرم، ابوذر، سیزده آبان، شکیب، فرزانه، سرآسیاب دولاب، چهارصد دستگاه، مینای شمالی، دژکام، جابری، شکوفه، آهنگ شرقی

نصب سانترال در کرج و در سایر شهرستانها به چه صورت است ؟

پس از تماس مشتری و مشاوره رایگان تمامی تجهیزات لازم به محل ارسال میگردد سپس در کمتر از 24 ساعت با بررسی محل در صورت کارشناس به محل اعزام میکردد .

جهت هماهنگی خدمات سانترال در کرج و تعمیر سانترال در کرج با کارشناسان مرکز در ارتباط باشید

02145215

09124232099

در سایز شهرستانها نیز مشابه کرج خدمات اراءه می گردد.

قزوین ،رشت ، مازندارن ، کرمانشاه ، مشهد ، اصفهان

ضبط صدای سانترال به چه نحو میباشد ؟

برای این کار با کمک تلفن سانترال 7730 روی سانترال tes824 یا همان سانترال 3 به 8 برای ضبط صدای تلفن کویا ابتدا بعد وصل تلفن مدیریتی کلید program را زده سپس عدد 9 سپس عدد 1 دوباره عدد 1 سپس صدای خود را ضبط میکنیدکلید store را در پایان برای ذخیره فشار دهید

نصب سانترال NS500 پاناسونیک به چه صورت است ؟

برای آموزش لینک زیر را مشاهده کنید

آموزش سانترال ns500 پاناسونیک

آموزش راهنمای مرکز تلفن سانترال سری tda لطفا قرار دهید

در لینک زیر آموزش مرکز تلفن tda قرار داده شده

نمایندگی سانترال پاناسونیک کجاست ؟

نمایندگی سانترال پاناسونیک در تهران ارتباط نماگستر میباشد

نمایندگی سانترال پاناسونیک 

تماس با ما 

راهنمای خرید و قیمت دستگاه های سانترال پاناسونیک لطفا قرار دهید ؟
هزینه خدمات سانترال پاناسونیک و اجرت نصب سانترال

هزینه نصب سانترال پاناسونیک

قیمت نصب سانترال و خدمات مخابراتی

نوع خدمتقیمت
اجرت بازدید بدون هزینه ایاب و ذهاب3 میلیون ریال
رفع اشکال از اتصالات سیم و کابل3 میلیون ریال
برنامه ریزی مراکز مخابراتی مراکز تلفن تا 50 پورت به ازای هرساعت3میلیون ریال
برنامه ریزی مراکز مخابراتی مراکز تلفن تا 50 پورت تا 250 پورت  به ازای هرساعت3میلیون پانصد هزار ریال 
برنامه ریزی مراکز مخابراتی مراکز تلفن تا 50 پورت تا 500پورت  به ازای هرساعت4 میلیون ریال
اجرای خدمات نگهداری پورت های MDF تا پریز مراکز مخابراتی اعم از آنالوگ دیجیتال خطوط شهری –
بصورت ماهیانه و بدون حضور دائمی تکنسین تا 50 پورت با توافق طرفین
1 میلیون 200 ریال 
اجرای خدمات نگهداری پورت های MDF تا پریز مراکز مخابراتی اعم از آنالوگ دیجیتال خطوط شهری –
بصورت ماهیانه و بدون حضور دائمی تکنسین تا 200 تا 500 پورت هر پورت
600 هزار ریال 
اجرای خدمات نگهداری پورت های MDF تا پریز مراکز مخابراتی اعم از آنالوگ دیجیتال خطوط شهری –
بصورت ماهیانه و بدون حضور دائمی تکنسین تا 500 پورت به بالا هر پورت
750 هزار ریال 
هزینه نگهداری مراکز تلفن تا 50 پورت250 میلیون ریال 
هزینه نگهداری مراکز تلفن تا 50 پورت تا 250 پورت35 میلیون ریال
نگهداری ماهیانه مرکز تلفن 250 تا 500 پورت50 میلیون ریال
هزینه نصب و راه اندازی خطوط  SIP Trunk و نصب مودم مربوطه65 میلیون ریال 
هزینه راه اندازی خطوط E1 و کارت PRI65 میلیون ریال 
هزینه راه اندازی  دستگاه ضبط مکالماتمعادل 12 درصد ارزش سیستم

راه اندازی تلفن گویا

برای راه اندازی تلفن گویا، شما باید ابتدا یک سرویس تلفنی راه اندازی کنید. برای این کار می‌توانید از یک سرویس دهنده تلفن VOIP استفاده کنید. پس از ثبت نام در سرویس دهنده VOIP، شماره تلفن خود را دریافت خواهید کرد. سپس برای استفاده از تلفن گویا، شما نرم‌افزار مورد نظر را بر روی دستگاه خود نصب کرده و با استفاده از شماره تلفن VOIP خود، به صورت آنلاین با دوستان و همکاران خود صحبت خواهید کرد. برخی از سرویس‌های معروف VOIP عبارت‌اند از: - Skype - Zoom - Google Voice - WhatsApp - Viber قبل از استفاده از هر سرویس VOIP، بهتر است قوانین و محدودیت‌های آن را بخوانید و با قابلیت‌های آن آشنا شوید.

سخن پایانی 

در این مقاله سعی کردیم شما را با آموزش نصب سانترال پاناسونیک و هزینه نصب سانترال آشنا کنیم و توصیه ی ما نصب توسط کارشناس و شرکت معتبر است که بعدها بتوانید پشتیبانی یا گارانتی یا بروزرسانی مرکز تلفن خود را داشته باشید در پایان به شما مرکز نمایندگی سانترال پاناسونیک ارتباط نماگستر به همراه مدارک و نصابانش را معرفی کردیم . اگر سوالات دیگر در پایان دارید یا نظر خاصی نسبت به نصب سانترال پاناسونیک شرکت ارتباط نماگستر خوشحال میشیم  دیدگاه خود را ارسال کنید و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید 

6 دیدگاه در “نصب سانترال پاناسونیک |آموزش نصب تلفن سانترال |پشتیبانی رایگان 📞02145215

 1. Avatar مرادی گفت:

  سلام شما خودتان سرویس ویپ ارائه میدید؟ هزینه راه اندازی ویپ به چه صورته؟
  سر شماره و کانال هم زمانی دارید یا باید از شرکتی بگیریم؟

  1. Avatar Engostar Editor Team گفت:

   سلام بله در خدمتتون هستیم. میتوانید مقاله ی خدمات ویپ ما را نیز مشاهده کنید شماره مستقیم ارتباط با کارشناس برای مشاوره رایگان و اعلام هزینه 02145215-09124232099-09123170852-09128991041

 2. Avatar فاطمی گفت:

  لطفا راهنمایی و حدود قیمت تجهیزات و خدمات ذیل را ارسال فرمائید :
  من برای دفتر کارم یک سانترال 3 به 8 پاناسونیک t824. نیاز دارم که دو کارت توسعه دیزا هم روش نصب کنم و برنامه ریزی خطوط شهری و داخلیش انجام بدم هزینه ی نصب و تجهیزات رو لطفا ارسال میکنید

  1. Avatar Engostar Editor Team گفت:

   لطفا با کارشناسان مرکز در ارتباط باشید و قبل از خرید و نصب مشاوره رایگان را دریافت کنید هزینه ی کامل به شما گفته میشه
   شماره واتساپ یا تلگرام برای مشاوره : 09124232099 -09123170852-09128991041
   شماره تلفن ثابت شرکت :02145215

 3. Avatar ali khosravi گفت:

  سلام وقت بخیر
  سانترال پاناسونیک کدل kx-ns500 دارم میخوام برام نصب و راه اندازی شود و همچنین یک سانترال پاناسونیک مد kx-tem824 دارم مه اونم میخوام ب ای یکی دیگه از دفترهام نصب شود لطفا بفرمتیید چقدر زمان میبرد ‌ هزینه نصب چقدره؟

  1. Avatar Engostar Editor Team گفت:

   بله ما هم سانترال ns500 و سانترال 824 نصب و راه اندازی میکنیم جهت هماهنگی با شماره ی 02145215 یا 09128991041 یا 09124232099 یا 09123170852 تماس بیگیرید
   برای مشاهده ی هزینه ی نصب لطفا لینک زیر را ملاحظه کنید
   هزینه نصب سانترال پاناسونیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *