خدمات

نصب سانترال پاناسونیک |تعمیر سانترال با پشتیبانی 24 ساعته

نصب سانترال

راز فروش فوق العاده با نصب سانترال

امروزه 90 درصد کسب و کارها با افزایش قیمت ها نگران ،خرابی و تعمیر وسایل خود میباشند. مخصوصا اگر این وسایل وسیله ی کسب ارتباط بهتر با مشتری و فروش بهتر باشد .یکی از این کارها که کمک  شایانی به ارتباط بهتردر شرکت ها و موسسات کرده نصب سانترال پاناسونیک و خدمات سانترال میباشد .که از گذشته وجود داشته اما الان 50 درصد شرکت مشکل بروزرسانی و تعمیر سانترال و ارتقا آن را دارند .

یکی از این کسب کارها آموزشگاهی بود که میگفت من برای ارتباط بهتر دستگاه سانترال را از سایت متفرقه خریداری کرده بودن و برای نصب سانترال به نصاب سانترال سایت دیوار اعتماد کردم غافل از اینکه ح چند روز بعد سیستم تلفن سانترال شرکت دچار اختلال شد  اما ان شخص هیچ اموزش سانترال به ما نداد و هیچ راه ارتباطی برای رسیدگی به مشکلات نداشتیم .تا اینکه بما شرکت نصب و راه اندازی سانترال را پیشنهاد دادن که خود تمامی تجهیزات فراهم میکردند و  خدمات سانترال را  24 ساعته همراه با عیب یابی و بازدید دوره ی و ضمانت نگهداری سانترال این شرکت ارتباط نماگستر میباشد .

یکی دیگر از کارخانه های مطرح اینگونه راجع به مشکلات ارتباطی خود میکفت .  مکان کارخانه ما شهرک صنعتی بود ایتدا برای راه اندازی مرکز تلفن پاناسونیک و راه اندازی تلفن پاناسونیک نمیدانستیم باید به کدام شرکت اطمینان کنیم سپس  هر بار مشکل کوچکی برای سانترال پیش میامد مجبور بودیم کلی هزینه  و وقت صرف کنیم تا نصاب سانترال برای خدمات سانترال پاناسونیک مراجعه کند .  تا اینکه با ارتباط نماگستر آشنا شدیم که همان ابتدا مشاوره رایگان و آموزش برای خرید سانترال و نصب سانترال را در اختیارمان گداشت سپس مدیریت شرکت گواهی نامه ها و کواهی حسن انجام کار این شرکت مطرح را ملاحظه و تصمیم کرفتیم ماهانه بازدیدها برای بهبود عملکرد ارتباطی خود داشته باشیم و نکهداری سانترال به بهترین نحو انجام شود .

مشاوره رایگان نصب سانترال پاناسونیک  درخواست مشاوره رایگان 02145215

علاقمند به کدام یک از خدمات سانترال و یا آموزش ها برای رونق کسب و کارتان دارد

خرید سانترال 3 به 8
تعمیرات سانترال پاناسونیک

مشکلات سانترال و تعمیر سانترال خود را در کمتر از 24 ساعت حل کنید

عیب یابی دستگاه سانترال پاناسونیک 

نمایندگی تعمیرات پاناسونیک با مشاوره رایگان و ارائه راه حل در کنار انجام خدمات سانترال  ابتدا شما را در عیب یابی سانترال پاناسونیک راهنمای و راه حل های مناسبی ارائه میدهد در صورت حل نشدن مشل نصاب سانترال به محل اعزام و یا دستگاه سانترال به دفتر مرکزی ارسال برای تعمیر میشود .

البته معمولا دستکاه سانترال دچار خرابی فیزیکی نمیشوند جون بدنه ی بسیار قوی دارند اما برای بعصی از مشکلات که در زیر امده راه حل زیر پیشنهاد میشود در صورت حل نشده مشکل لطفا با کارشناسان مرکز تماس بگیرید .

 

 

 
نوع مشکلراه حل
قطع شدن خط شهری سانترالایراد کارت خط شهری ، ایراد مخابرات ، مشکل سیم کشی ،محدود شدن خط شهری توسط مدیر
مشکل برگشت خط از سانترالوارد کردن عدد صفر یا 9 در تلفن آنالوگ
  
مشاوره رایگان تعمیر سانترال درخواست تعمیرات سانترال 02145215

نکات لازم برای نصب دستگاه سانترال چیست ؟

1. انتخاب محل مناسب برای نصب : برای نصب دستگاه سانترال، باید محل قرار گیری مناسبی را انتخاب کرد که دسترسی کاربران به آن آسان باشد و همچنین از نظر امنیتی (فاصله ی مناسب از زمین و فاقد رطوبت و سرما و یا گرمای شدید )  مناسب باشد.

2. تهیه تجهیزات لازم برای نصب : برای نصب دستگاه سانترال پاناسونیک ، باید با توجه به نیاز کاربر تجهیزات لازم مانند کابل‌های شبکه، تلفن‌ها و سوئیچ‌های شبکه و کارت سانترال مورد نیاز را تهیه کرد.

3. نصب دستگاه سانترال: پس از تهیه ی  تجهیزات لازم، باید دستگاه سانترال را در محل مناسب نصب کرد و به شبکه متصل کرد. و در صورت نیاز کابل کشی و برنامه ریزی سانترال و تنظیمات لازم برای برخورداری از امکانات کامل صورت بگیرد 

4. پیکربندی دستگاه: پس از نصب دستگاه سانترال، باید آن را پیکربندی کرده و تنظیمات لازم را اعمال کنید.

5. آموزش استفاده: قبل از استفاده از دستگاه سانترال، باید به کاربران آموزش داده شود که چگونه از آن استفاده کنند و همچنین به آن‌ها نشان داده شود که چگونه مشکلات را حل کنند.

 تمامی نکات لازم و آموزش لازم به کاربران توسط شرکت ارتباط نماگستر به کاربران داده میشود 

خدمات سانترال پاناسونیک  درخواست نگهداری خدمات سانترال 02145215

چرا برای نصب سانترال از کارشناسان ارتباط نماگستر کمک بخواهیم ؟

قبل از آموزش صفر تا صد سانترال باید بدانید که کارشناسان و نصاب سانترال ارتباط نماگستر  برای انجام خدمات سانترال پاناسونیک دارای چندین گواهی نامه معتبر و گواهی حسن انجام کار برای راه اندازی سانترال و راه اندازی تلفن سانترال میباشد و چون در

بیش از 50 پروژه در شهرک صنعتی و واحد صنعتی و 100 پروژه تجاری و بیش از 200 پروژه اداری و سازمانی در 20 سال کار در حوزه سیستم مخابراتی داشته پیشنهاد میدهیم که با اطمینان به کارشناسان مرکز پاناسونیک ارتباط نماگستر و با  مشاوره رایگان میتوانید کار نصب و راه اندازی سانترال به آنها بسپارید بدون اینکه نگران خرابی دستگاه در اثر بی تجربگی باشید.

از دیگر خدمات این شرکت میتوان به 

مشتریان ما

مشتریان ارتباط نماگستر
گواهی نامه و گواهی حسن انجام کار

خدمات سانترال پاناسونیک  درخواست اعزام نصاب سانترال 02145215

آموزش نصب سانترال با مشاوره رایگان

اما برای کسب اطلاعات بیشتر برای تعمیر و برنامه ریزی و عیب یابی سانترال و نصب تلفن سانترال  میتوانید محصولات آموزش نصب سانترال پاناسونیک شرکت ارتباط نماگستر را با قیمت کم خریداری کنید . جهت خرید آموزش تلفن سانترال پاناسونیک  بر روی لینک زیر کلیک کنید

آموزش سانترال پاناسونیک

. آموزش نصب و راه اندازی سانترال پاناسونیک شامل

 • تنظیمات ترانک خطوط شهری
 • تنظیمات کلاس بندی داخلی ها
 • تنظیمات دسترسی خطوط شهری
 • نحوه ضبط صدا توسط گوشی
 • آپلود کردن صدای ضبط شده روی تلفن
 • تنظیمات تغیر شماره داخلی
 • تنظیمات محدودیت تماس با مدیریت
 • تعریف زمان بندی
 • تنظیمات تغیر پسورد دستگاه از طریق گوشی
 • تنظیمات تلفن گویا
 • و................................

آموزش تصویری نصب سانترال تحت شبکه

نحوه ی کابل کشی و سیم کشی سانترال به چه صورت است ؟

برای سیم کشی تلفن سانترال و اتصال آن به دستگاه سانترال ، ابتدا باید کابل های تلفن را به پورت های مربوطه در سانترال مربوطه  متصل کنید. سپس برای هر خط تلفن، یک کابل را به پورت خط مربوطه در سانترال وصل کنید. در نهایت، با استفاده از جک های تلفن، این کابل ها را به دستگاه های تلفن مختلف در دفتر یا محیط کار وصل کنید. به طور کلی، برای سیم کشی تلفن سانترال، باید دقت و دقت لازم را داشته باشید و از رعایت استانداردهای امنیتی و الکترونیکی صحیح اطمینان حاصل نمائید.

و باید از نیروهای متخصص برای این کار کمک گرفت چون کوچکترین اشتباه مساوی با خرابی و صرف زمان فراوان است . 

برنامه ریزی سانترال TDA200

برای برنامه ریزی سانترال TDA200، ابتدا باید نرم افزار مربوط به آن را دانلود و نصب کنید.

نرم افزار برنامه ریزی سانترال TDA200

سپس با استفاده از رابط کاربری نرم افزار، می توانید تنظیمات مختلف سانترال را تغییر دهید. برخی از قابلیت های قابل تنظیم در سانترال TDA200 عبارتند از:

1- تعیین شماره های داخلی و خارجی

2- تعیین گروه های تماس

3- تعریف شماره های پست الکترونیک

4- تعریف پاسخگو خودکار

5- تعریف منو های صوتی

6- مدیریت کنفرانس ها

7- مدیریت حجم صدا و ... با استفاده از این قابلیت ها، محصولات شما به صورت بهینه عمل خواهند کرد و به شما کمک خواهند کرد تا به طور بهینه با مشتریان خود در ارتباط باشید.

 

سانترال چیست؟

سانترال یا همان تلفن سانترال ، برخلاف تلفن‌های معمولی و سنتی بدون هیچ‌گونه ارتباط مستقیم با خطوط آنالوگ و سیپ ترانک کار می‌کنند. تلفن سانترال از طریق سیم یا حتی به‌صورت تحت شبکه به یکی از خروجی‌های دستگاه سانترال متصل شده و برقراری ارتباط و تماس میان بخش‌های مختلف یک سازمان و حتی میان سازمان و مشتریان در هر نقطه از کشور را تسهیل کرده و بهبود می‌بخشد.

 

سانترال پاناسونیک چیست؟

سانترال پاناسونیک ، یکی از برندهای معتبر حوزه تجهیزات مخابراتی است. سیستم‌های سانترال این برند یک گزینه هوشمندانه برای راه‌اندازی مرکز تلفن و برقراری ارتباط موثر با مشتریان محسوب می‌شود. برای راه‌اندازی مرکز تلفن پاناسونیک حتما به نمایندگی سانترال پاناسونیک مراجعه کنید. هزینه‌های راه‌اندازی تلفن سانترال و قیمت سانترال پاناسونیک به نوع و قابلیت‌های هر دستگاه بستگی دارد.

در ابتدا باید گفت برای خرید سانترال پاناسونیک 824 و  مشاوره رایگان نصب سانترال پاناسونیک 824 با کارشناس سانترال ارتباط نماگستر 02145215  تماس بگیرید و یا پیغام خود را از طریق واتساپ یا تلگرام به سماره های 09124232099-09123170852-09128991041 ارسال کنید.

اما برای اموزش سانترال پاناسونیک و برای نصب سانترال پاناسونیک tem/tes 824 از قسمت  دانلود نرم افزار سانترال  ابتدا درایور مورد نیاز را دانلود میکنیم سپس برای برنامه ریزی سانترال میتوان از راهنمای فارسی سانترال پاناسونیک kx-tes824 pdf استفاده کرد و از تلفن هایبرید سانترال ۸۲۴ استفاده کرد مثلا تلفن سانترال 7730 استفاده کرد . ابتدا تلفن را به جک 1 وصل کنید .سپس برای برنامه ریزی سانترال 824 از از کلید پروگرام و ستاره و مربع استفاده می کنیم .

كد بستن و باز كردن خط شهري يك داخلي  با كد405 ميباشد براي اينكه پسورد را فراموش كردين بايد دستگاه را ريست بكنين و براي باز كردن صفر يك داخلي روي سانترال  824 بايد از كد 601 استفاده كنيد و داخلي مد نظر را روي لول ٣  قرار دهيم كد 408  هم براي زنگ خوردن خطوط شهري ميباشد

نصب سانترال در تهران بستگی  به نیاز و خدمات مورد درخواست دارد این خدمات ابتدا توسط کارشناس ارتباط نماگستر بررسی مشاوره رایگان داده میشود سپس کارشناس به مناطق مختلف اعزام میگردد.

بیشترین درخواست ها از مناطق زیر بوده

نصب سانترال در فرمانیه
خدمات ویپ در زعفرانیه
تعمیر سانترال در قیطریه
راه اندازی سانترال در تجریش
جهت هماهنگی و اعزام نصاب سانترال در شمال تهران و مشاوره رایگان لطفا با کارشناسان مرکز هماهنگ کنید
تلفن ثابت :۰۲۱۴۵۲۱۵
مهندس سجادی:۰۹۱۲۸۹۹۱۰۴۱
مهندس خسروی:۰۹۱۲۴۲۳۲۰۹۹

نصب سانترال در جنوب تهران

نصب سانترال در غرب تهران

نصب سانترال در تهرانپارس
تمامی مناطق زیر خدمات سانترال و تعمیر سانترال و نصب سانترال پاناسونیک انجام شده
صد دستگاه، فلاح، هفده شهریور، نبرد، شهرابی، قصر فیروزه، آهنگران، مینای جنوبی، تاکسیرانی، پاسدار گمنام، شیوا، اندرزگو، شهید محلاتی، پرستار، آهنگ، افراسیابی شمالی، نبی اکرم، ابوذر، سیزده آبان، شکیب، فرزانه، سرآسیاب دولاب، چهارصد دستگاه، مینای شمالی، دژکام، جابری، شکوفه، آهنگ شرقی

پس از تماس مشتری و مشاوره رایگان تمامی تجهیزات لازم به محل ارسال میگردد سپس در کمتر از 24 ساعت با بررسی محل در صورت کارشناس به محل اعزام میکردد .

جهت هماهنگی خدمات سانترال در کرج و تعمیر سانترال در کرج با کارشناسان مرکز در ارتباط باشید

02145215

09124232099

در سایز شهرستانها نیز مشابه کرج خدمات اراءه می گردد.

قزوین ،رشت ، مازندارن ، کرمانشاه ، مشهد ، اصفهان

برای این کار با کمک تلفن سانترال 7730 روی سانترال tes824 یا همان سانترال 3 به 8 برای ضبط صدای تلفن کویا ابتدا بعد وصل تلفن مدیریتی کلید program را زده سپس عدد 9 سپس عدد 1 دوباره عدد 1 سپس صدای خود را ضبط میکنیدکلید store را در پایان برای ذخیره فشار دهید

نمایندگی سانترال پاناسونیک در تهران ارتباط نماگستر میباشد

نمایندگی سانترال پاناسونیک 

تماس با ما 

اعزام کارشناس و نصاب سانترال

  هزینه خدمات سانترال پاناسونیک و اجرت نصب سانترال

  هزینه نصب سانترال پاناسونیک

   

  قیمت نصب سانترال و خدمات مخابراتی

  نوع خدمتقیمت
  اجرت بازدید بدون هزینه ایاب و ذهاب480000
  رفع اشکال از اتصالات سیم و کابل480000
  برنامه ریزی مراکز مخابراتی مراکز تلفن تا 50 پورت به ازای هرساعت472000
  برنامه ریزی مراکز مخابراتی مراکز تلفن تا 50 پورت تا 250 پورت  به ازای هرساعت894000
  برنامه ریزی مراکز مخابراتی مراکز تلفن تا 50 پورت تا 500پورت  به ازای هرساعت1815400
  اجرای خدمات نگهداری پورت های MDF تا پریز مراکز مخابراتی اعم از آنالوگ دیجیتال خطوط شهری –
  بصورت ماهیانه و بدون حضور دائمی تکنسین تا 50 پورت با توافق طرفین
  توافقی
  اجرای خدمات نگهداری پورت های MDF تا پریز مراکز مخابراتی اعم از آنالوگ دیجیتال خطوط شهری –
  بصورت ماهیانه و بدون حضور دائمی تکنسین تا 200 تا 500 پورت هر پورت
  15600
  اجرای خدمات نگهداری پورت های MDF تا پریز مراکز مخابراتی اعم از آنالوگ دیجیتال خطوط شهری –
  بصورت ماهیانه و بدون حضور دائمی تکنسین تا 500 پورت به بالا هر پورت
  11600
  هزینه نگهداری مراکز تلفن تا 50 پورت387000
  هزینه نگهداری مراکز تلفن تا 50 پورت تا 250 پورت1148000
  نگهداری ماهیانه مرکز تلفن 250 تا 500 پورت2298000
  هزینه نصب و راه اندازی خطوط  SIP Trunk و نصب مودم مربوطه2860000
  هزینه راه اندازی خطوط E1 و کارت PRI2610000
  هزینه راه اندازی  دستگاه ضبط مکالماتمعادل 12 درصد ارزش سیستم

  نصاب سانترال ارتباط نماگستر

  نصاب تلفن سانترال -سانترال کار

  سانترال کار

  علیرضا مشکوری

  نصب سانترال شمال تهران و غرب تهران

  مهندس شبکه و سیستم ویپ 

  سیستم تلفنی ایزابل ،سیستم تلفنی استریسک، راه اندازی ویپ ، گرند استریم ، نیوراک 

  نصاب سانترال

  امید بزم اور

  نصب سانترال جنوب تهران و شرق تهران

  کارشناس سانترال پاناسونیک 

  نصب و راه اندازی و نظارت پروژه های مخابراتی ، نصب مرکز تلفن پاناسونیک ، ان ای سی ، زیمنس ، راه اندازی مراکز الستیکس ، cucm ، cicco cme ،نصب سانترال ns500 ،نصب سانترال 3 به 8 ، نصب سانترال tda

  راه اندازی تلفن گویا

  برای راه اندازی تلفن گویا، شما باید ابتدا یک سرویس تلفنی راه اندازی کنید. برای این کار می‌توانید از یک سرویس دهنده تلفن VOIP استفاده کنید. پس از ثبت نام در سرویس دهنده VOIP، شماره تلفن خود را دریافت خواهید کرد. سپس برای استفاده از تلفن گویا، شما نرم‌افزار مورد نظر را بر روی دستگاه خود نصب کرده و با استفاده از شماره تلفن VOIP خود، به صورت آنلاین با دوستان و همکاران خود صحبت خواهید کرد. برخی از سرویس‌های معروف VOIP عبارت‌اند از: - Skype - Zoom - Google Voice - WhatsApp - Viber قبل از استفاده از هر سرویس VOIP، بهتر است قوانین و محدودیت‌های آن را بخوانید و با قابلیت‌های آن آشنا شوید.

  پر فروش ترین محصولات
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 3 میانگین: 3.7]
  بازگشت به لیست

  4 دیدگاه در “نصب سانترال پاناسونیک |تعمیر سانترال با پشتیبانی 24 ساعته

  1. مرادی گفت:

   سلام شما خودتان سرویس ویپ ارائه میدید؟ هزینه راه اندازی ویپ به چه صورته؟
   سر شماره و کانال هم زمانی دارید یا باید از شرکتی بگیریم؟

   1. Engostar Editor Team گفت:

    سلام بله در خدمتتون هستیم. میتوانید مقاله ی خدمات ویپ ما را نیز مشاهده کنید شماره مستقیم ارتباط با کارشناس برای مشاوره رایگان و اعلام هزینه 02145215-09124232099-09123170852-09128991041

  2. فاطمی گفت:

   لطفا راهنمایی و حدود قیمت تجهیزات و خدمات ذیل را ارسال فرمائید :
   من برای دفتر کارم یک سانترال 3 به 8 پاناسونیک t824. نیاز دارم که دو کارت توسعه دیزا هم روش نصب کنم و برنامه ریزی خطوط شهری و داخلیش انجام بدم هزینه ی نصب و تجهیزات رو لطفا ارسال میکنید

   1. Engostar Editor Team گفت:

    لطفا با کارشناسان مرکز در ارتباط باشید و قبل از خرید و نصب مشاوره رایگان را دریافت کنید هزینه ی کامل به شما گفته میشه
    شماره واتساپ یا تلگرام برای مشاوره : 09124232099 -09123170852-09128991041
    شماره تلفن ثابت شرکت :02145215

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *