کارشناس و نصاب دوربین مداربسته و سیستم حفاظتی ناجی سرمایه ی شما

پشتیبانی 24 ساعته  ، بازدید ماهانه  ، نگهداری ، انتقال تصویر دوربین مداربسته

افزایش 30 درصدی آمار سرقت در سال گذشته و نصب دوربین مداربسته بی کیفیت با هزینه ی بالا شما را نیز به فکر فرو برده . گزارش سرقت مختلف آماری را ارائه میدهد که تمامی مناطق مورد سرقت فاقد سیستم حفاظتی و یا دچار خرابی و نوسانات این سیستم ها  بوده اند . که ناشی از نصب  بی کیفیت تجهیزات حفاظتی توسط نصاب دوربین مداربسته میباشد .

گزارش سرقت که در ماه گذشته در محله ی تهرانپارس در شبکه های اجتماعی بازتاب فراوانی داشت نشان داد که اگر تصویر  سرباز ناجی و سارق توسط دوربین مداربسته گرفته نمیشد به خاطر ضربه ی سرباز به سارق احتمال شکایت دزد از سرباز قوت میگرفت اما اگر نصاب دوربین مداربسته در آن محل بخوبی و با کیفیت دوربین مناسبی را نصب نکرده بود خانم ی که قربانی سرقت شده بود نمیتوانست شکایت کند و حتی ممکن بود سرباز ناجی به زندان رود.ما به شما پیشنهاد میکنند که از شرکتی به عنوان نصاب کمک بگیرید که علاوه بر فروش دوربین مداربسته ،خدمات نصب ، راه اندازی ، پشتیبانی ، خدمات پس از فروش را داشته باشند .

شرکت ارتباط نماگستر به عنوان نماینده تمامی برند دوربین مداربسته با اعزام صدها کارشناس دوربین مداربسته مختلف در سالها گذشته ثابت کرده که در تمامی مراحل خرید و فروش و نصب و نگهداری و پشتیبانی امنیت و حفاظت کامل در کنار شما مشتریان عزیز بود و گواهی حسن انجام کار از کارخانه ها و برج های مختلف گویای این مسئله میباشد .

شماره  نصاب دوربین مداربسته و کسب اطلاعات بیشتر برای اعزام کارشناس

پشتیبانی 24 ساعته دوربین مداربسته با اعزام نصاب دوربین مداربسته

ارتباط نماگستر با استخدام نصاب دوربین مداربسته در استانها و مناطق مختلف  تمامی خدمات سیستم حفاظتی به مشتریان خود ارائه میدهد نصاب دوربین مداربسته که به شهرک صنعتی مختلف و منازل و شرکت ها اعزام میگردد قبل از شروع فعالیت مورد گزینش و آزمایش قرار میگرید و با فرم های مختلف نظرخواهی و بازدیدهای مختلف که از مکان های مختلف دریافت کرده مورد بررسی ماهانه شرکت قرار میگیرد . تمامی نصابان و کارشناسان شرکت دارای گواهی معتبر میباشند .

کارشناسان ارتباط نماگستر با نظرخواهی مختلف از مشتریان ثابت و متغیر شرکت به این نتیجه رسیده که مشتریان خواستار خدمات زیر از کارشناس و نصاب دوربین مداربسته هستند . که تمامی خدمات توسط شرکت ارتباط نماگستر ارائه می گردد.

  • عیب یابی دوربین مداربسته در تمامی ساعات
  • پشتیبانی از سیستم های حفاظتی
  • بازدیدهای دوره ی برای عیب یابی و مشکلات احتمالی ناشی از قطعی برق یا تغیرات آب و هوایی و …
  • انعقاد قراداد نگهداری دوربین مداربسته بین شرکت نصاب و شخص متقاضی
  • ارائه گزارش از بازدیدهای مختلف
  • تکمیل فرم ارزیابی و نظر خواهی راجع به اقدامات نصاب
  • انتقال تصویر دوربین مداربسته روی موبایل و سیستم های متقاضی
در تصاویر زیر نمونه ای از صدها پروژه اجرای دوربین مداربسته  توسط نصاب دوربین مداربسته ارتباط نماگستر  و حضور کارشناسان و نصاب دوربین مداربسته در نمایشگاه دوربین مداربسته ارائه شده است .

نمایشگاه دوربین مداربسته

نصاب دوربین مداربستهنصاب دوربین مداربسته