خدمات

مرکز تخصصی تعمیر دوربین مدار بسته | هزینه تعمیر | تعمیرکار 02145215

تعمیر دوربین مداربسته

مرکز تخصصی تعمیر دوربین مداربسته ارتباط نماگستر با شماره ثابت 02145215 در تهران و شهرستانها آماده  خدمات متنوع تعمیر و نصب دوربین مداربسته  و اعزام تعمیرکار دوربین مداربسته به تمام شهرستانها و شهرک صنعتی میباشد . جهت اطلاعات بیشتر در خصوص تعمیر ادامه ی مطلب زیر را ملاحظه کنید . 

کارشناسان نصب دوربین مداربسته ارتباط نماگستر آماده ی ارائه ی خدمات مشاوره رایگان جهت نگهداری و تعمیر میباشد اگر مطالب داخل مقاله جوابگوی نیاز شما نبود همین حالا با ما تماس بگیرید

تعمیر دوربین مداربسته

عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته

خرابی و اختلال در سیستم نظارت تصویری مساوی با سرقت و اختلال در کسب و کار و عدم آرامش میشود و اگر دانش کافی برای تعمیر دوربین مداربسته و یا دستگاه ضبط تصاویر نداشته باشید نه تنها این مشکلات را خواهید داشت باید هزینه گزافی را نیز بابت تعمیر اشتباه بپردازید .

بنابراین توصیه کارشناسان تعمیر و نصب دوربین مداربسته این است که از خدمات دوربین مداربسته  شرکت ها که خود فروشنده و ارائه دهنده دوربین و دستگاه هستند .

مرکز تخصصی تعمیرات دوربین مدار بسته ارتباط نماگستر در تهران و کرج و سایر شهرستانها آماده است که یا درخواست تعمیر شما را بررسی و مشاوره رایگان دهد و یا اطلاعاتی بیشتری برای مشکلات رایج دوربین مداربسته در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

هزینه تعمیر دوربین مداربسته

استعلام قیمت 1401

نوع تعمیراتمیانگین قیمت به تومان
تعمیر دوربین آنالوگ100.000 تا 250.000
تعمیرات دوربین تحت شبکه300.000 تا 550.000
تعمیر دوربین‌های چرخشی1.200.000 تا 1.700.000
سرویس دزدگیر و سیستم1.500.000 تا 2.500.000
رفع مشکل سیم BNC50.000 تا 75.000
عیب‌یابی صدا و میکروفن70.000 تا 95.000
تعمیرات نرم افزاری و ریست پسورد150.000 تا 200.000
خارج کردن فیلم70.000 تا 120.000
رفع خرابی انتقال تصویر130.000 تا 200.000
تعویض آداپتور و ترانس50.000 تا 75.000
تعمیر کلی دوربینتا 800.000

تمامی قیمت ها فقط با تایید مشاوره رایگان اولیه که به مشتری داده میشود قابل تایید است قبل از ارسال دستگاه یا دوربین خود داخل واتساپ یا تلگرام یا تلفنی با تعمیرکار تلفنی در ارتباط باشید سپس با خیال راحت کالای تعمیری خود را ارسال کنید . دقت داشته باشید که هزینه ایاب و ذهاب تعمیرکار بین 30.000 تا 50.000 تومان متغیر می‌باشد.

تلفن مشاوران برای استعلام قیمت در 24 ساعت شبانه روز 09123170852-09128991041

اموزش تعمیر دوربین مداربسته

 

 

علت قطع تصویر دوربین مداربسته چیست و راه حل این مشکل چیست ؟

قطع و وصل تصویر در دوربین مداربسته ممکن است به دلایل مختلفی باشد از جمله  اتصالات نادرست، کابل‌های آسیب دیده یا مشکلات در دستگاه DVR باشد. ما توصیه میکنیم برای بررسی این موارد اقدامات زیر را انجام بدهید :

1. کابل برق و تصویر بررسی شود : مطمئن شوید که تمام کابل‌ها به درستی و به طور محکم به دوربین، منبع تغذیه و دستگاه DVR وصل شده‌اند.

2. تست کابل‌ها: اگر ممکن است کابل‌ها آسیب دیده باشند، آنها را با کابل‌های سالم جایگزین کنید و ببینید آیا مشکل حل می‌شود یا خیر.

3. بررسی DVR: اگر تمام کابل‌ها درست وصل شده‌اند، دستگاه DVR را بررسی کنید. مطمئن شوید تنظیمات و اتصالات ورودی-خروجی صحیح باشند.

4. خطایابی: در صورتی که با تمام مراحل بالا همچنان مشکل دارید، بهتر است به فروشنده یا فنیسن مجاز مراجعه کنید تا به شما در خطایابی و تعمیر دوربین مداربسته کمک کند.

🔨 در صورت نیاز به قطعات یدکی یا تعمیرات پیشرفته، بهتر است از خدمات مجاز و تخصصی استفاده کنید.

آموزش تعمیر برد دوربین مدار بسته

🛠️ برای آموزش تعمیر برد دوربین مداربسته، این چند مرحله را می‌توانید دنبال کنید:

1️⃣ مرحله اول، مشخص کردن مشکل: - بررسی کنید آیا دوربین به طور کلی کار نمی‌کند یا تنها بخش خاصی از آن مشکل دارد. - بررسی کنید آیا سیم‌ها و اتصالات درست و سالم هستند. - آیا تغذیه برق دوربین و درایور‌ها به درستی عمل می‌کند.

2️⃣ با استفاده از آشنایی با قطعات الکترونیکی: - بررسی کنید که آیا در صورت وجود خرابی در برد، قطعه‌ای روشن یا سوخته وجود دارد. - با استفاده از اسکوپ تست و مولتی‌متر از اتصالات و سیگنال‌های برد بررسی کنید.

3️⃣ جایگزینی مؤلفه‌های خراب: - در صورت شناسایی قطعه‌ای که بر روی برد خراب شده است، آن را با یک قطعه جدید و مناسب جایگزین کنید. (ممکن است قطعه‌ها باید از فروشگاه‌های مخصوص الکترونیک تهیه شوند.)

4️⃣ بازسازی و تست: - پس از جایگزینی قطعات خراب، بررسی کنید که آیا برد به درستی تعمیر شده است. - با استفاده از برد تستر دوربین و متر تست برق، عملکرد درست برد را بررسی کنید.

⚠️ توجه داشته باشید که تعمیر و بازسازی بردهای الکترونیکی مهارت های خاصی می‌طلبد و انجام آن به صلاحدید فرد حاضر، تخصص و تجربه مربوطه می‌باشد. در صورتی که تجربه کافی ندارید، بهتر است تعمیر برد را به تکنسین متخصص الکترونیک محلی ارجاع دهید.

آموزش تعمیر دوربین مداربسته و راهنما رفع مشکلات رایج دوربین مدار بسته

در این پادتکست مهندس خسروی کارشناس دوربین مداربسته ارتباط نماگستر با برند چشم سوم برای اموزش تعمیر دوربین مداربسته  و عیب یابی دوربین مداربسته تحت شبکه توضیحاتی را از طریقه تعمیر دوربین مدار بسته و مشکلات دوربین مداربسته در منزل و محیط کار و محیط صنعتی و عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته در تهران و شهرستانها و راه حل مشکلات را بیان میکند البته در ابتدا تاکید میکنند حتما با کارشناس متخصص نصاب دوربین مداربسته مشاوره رایگان داشته باشد

09124232099

02145215

مشکلات شامل

1. علت عدم اتصال کابل تصویر یا برق دوربین مداربسته

راه حل :

ممکن است تصاویر قطع شده باشد ممکن است کابل تصویر قطع شده باشد یا فیش بی ان سی  در دو سر کابل در اومده باشد یا زنگ زده باشد یا ممکن آداپتور نیم سوز شده باشد

2. کیفیت تصویر (کدر بودن تصویر ،پرش تصویر ، قطع شدن تصویر )

علت کدر بودن تصویر ممکن است از کثیف بودن لنز  یا اگر دوربین وریفوکال باشد ممکن است از تنظیم نبودن لنز باشد و علت پرش تصویر برمیگرده به درست وصل نشده فیش بی ان سی یا نویز برق و علت قطع شده تصویر دوربین مداربسته هم ممکن است اداپتور نامناسب  یا رسیدن ولتاژ نامناسب برق که با دستگاه تست ولتاژ مشخص میشود

4)علت روشنایی بیش از حد تصویر یا علت تصویر بیش از سیاه دوربین

راه حل و علت : جای مناسب نصب شده باشد یا روبروی آفتاب یا نور پروژکتور که با خرید سایه بان یا کلاهک مشکل بر طرف میشود یا محل نصب تغیر بدهید یا ممکنه ای ار کاتIR Cut  فعال شده باشد گه وقتی نور تصویر کم یا زیاد باشد IR Cut  روشن میشود تصویر سیاه سفید میشوذ

راهنما رفع مشکلات رایج دوربین مدار بسته و عیب یابی دوربین مداربسته تحت شبکه 

در این پادتکست مهندس خسروی کارشناس دوربین مداربسته ارتباط نماگستر با برند چشم سوم برای اموزش تعمیر دوربین مداربسته  و عیب یابی دوربین مداربسته تحت شبکه توصیحاتی را از

مشکلات دوربین مداربسته در منزل و محیط کار و محیط صنعتی و عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته در تهران و شهرستانها و راه حل مشکلات را بیان میکند

البته در ابتدا تاکید میکنند حتما با کارشناس متخصص نصاب دوربین مداربسته مشاوره رایگان داشته باشد

09124232099

02145215

مشکلات شامل

5)علت قطع و وصل شدن دوربین مداربسته در شب

راه حل و علت:

مهمترین علت منبع تغذیه است چون شب ها دوربین باید برق خود و برق لنز و برق ال ای دی ها رو نمیتواند تامین کنه باید آداپتور تعویض یا قویتر شود

6)علت ضبط نشدن  تصاویر

هارد ممکن است خراب شده باشد یا هنگ شده باشد توصیه میشود از هارد بنفش و اصلی استفاده شود چون دوربین به صورت 24 ساعته فعالیت کنه این هارد اگر شرکتی و بی کیفیت باشند به مرور زمان هنگ میکنند یا تنطیم ضبط دی وی ار بهم ریخته باشد یا قطع شده باشد

7)نویز تصاویر و علت افلاین شدن دوربین مدار بسته

نویز تصاویر در  محیط به علت  برق اضافه بیشتر که وقتی کابل از کنار کنار اسانسور  رد شده باشه و یا کابل ی که در کنارشه که تصویر رو رده رده میکنه و یا وجود لامپ مهتابی یا  ال ای دی های که برای زیبایی داخل ساختمان که با لوله فلکسی اصلاح میشود .

تعمیر دوربین مداربسته در محل

ارتباط نماگستر به عنوان مرکز تعمیرات تخصصی دوربین مداربسته علاوه بر خدمات فروش ، خدمات تعمیر دوربین مداربسته در محل و تعمیر دستگاه و دوربین را به شرح زیر انجام میدهد .

 1. تعمیر dvr در محل
 2. تعمیر دوربین مداربسته انالوگ
 3. تعمیر دوربین مداربسته سوخته
 4. تعمیر برد دوربین مدار بسته
 5. تعمیر دستگاه دوربین مدار بسته

برای برخورداری از این خدمات یا فرم روبرو را پر کنید و یا با شماره تماس دفتر مرکزی 

02145215

و تلفن مستقیم کارشناسان در ارتباط باشید

 

مشتریان ما

گواهی حسن انجام کار

جهت مشاهده هر گواهی نامه بر روی نام محل کلیک کنید

اجرای سیستم های دوربین های مداربسته و سیستم های صوتی
اجرا و نگهداری پروژه سانترال پاناسونیک و دوربین های مدار بسته و شبکه های کامپیوتری
اجرای پروژه و نگهداری سانترال پاناسونیک ؛نگهداری دوربین های مدار بسته و شبکه پسیو

مدارک معتبر ارتباط نماگستر

 برای دوربین مداربسته و سیستم نظارت تصویری

درخواست اعزام تعمیرکار دوربین مداربسته

مشاوره رایگان و اعزام بهترین تعمیرکار دوربین مداربسته به تمامی مناطق کشور در کمتر از 24 ساعت 

تعمیرات دوربین مداربسته یکی از حساس ترین کارها در منازل و مناطق تجاری و اداری میباشد بنابراین باید از تعمیرکاری برای نصب کمک گرفت که دارای دانش کافی و دارای مدرک معتبر و تجربه باشد تعمیرکار دوربین مداربسته ارتباط نماگستر نسبت به دیگر تکنسین ها این مزیت را دارد که از تمامی مراکز گواهی حسن انجام کار دریافت میکند و چون از طرف شرکت اعزام میگردد در صورت کوتاهی شرکت جوابگو میباشد و بالافاصله جایگزین برایش ارسال میکند 

ارتباط نماگستر با بیش از 100 پروژه صنعتی و خانگی و تجاری تمامی تعمیرکاران خود قبل از اعزام گزینش کرده و در هر مکانی که میروند فرم نظرخواهی از مشتری دریافت میکنند و مفتخر هستند که تمامی نصابان از بسیاری از مراکز گواهی حسن انجام کار را دریافت کرده اند .در ضمن پس از بازدید از پروزه و انجام کار با صاحب کسب و کار تماس گرفته میشود که در صورت نارضایتی تعویض گردد .

در پایان تعدادی از تعمیرکار دوربین مدار بسته تهران که در ارتباط نماگستر فعالیت میکنند آمده .

برای دریافت شماره تعمیرکار دوربین مدار بسته با دفتر مرکزی تماس گرفته یا با این دو کارشناس مستقر در مرکز تماس بگیرید

09123170852

مهندس جمالی

09128991041

مهندس سجادی

درخواست تعمیر دوربین مداربسته

انتقال تصویر ، قطعی تصاویر ، مشکل دستگاه ضبط تصاویر ، آپدیت دوربین ها ، افزودن دوربین مداربسته 

بهترین تعمیرکار دوربین مداربسته

تعمیرکار دوربین مدار بسته در تهران 

عرفان چمنی الوند

تکنسین دوربین مداربسته و مسلط به دوربین مداربسته دید در شب 

7 سال سابقه

5/5

سجاد ایرانشاهی

مسلط به انتقال تصویر دوربین مداربسته و کابل کشی و دوربین مداربسته کارخانه 

5 سال سابقه

5/5

حامد روزبهانی

مسلط به دوربین مداربسته تحت شبکه و سرور 

4 سال سابقه 

5/5

رحیم شعبانی

 مانیتورینگ  ، انتقال تصویر ، نصب دوربین ، کابل کشی 

5 سال سابقه 

5/5

سوالات متداول تعمیر دوربین مداربسته 

مشاوره رایگان و اعزام کارشناس برای عیب یابی و تعمیر دوربین مداربسته 

توضیح کامل راه حل مشکل و ویدئوی آن در لینک زیر است لطفا کلیک کنیدکه ممکن است مربوط به سیم و سوکت ها و یا حتی قطع برق دوربین مداربسته مربوط باشد .

علت قطع شدن تصویر دوربین مداربسته در شب 

بله اگر نیاز باشد دوربین مداربسته را به دفتر ارتباط نماگستر ارسال کنید

ادرس دفتر : تهران خیابان شریعتی نرسیده به مطهری پلاک 492 واحد 9 طبقه ی اول

و در صورت نیاز به دریافت تعمیر دوربین در محل ابتدا با شماره ی (02145215) تماس بگیرید و در صورت نیاز اعزام کارشناس صورت مییگیرد

ممکن است بخاطر هارد باشد جهت بررسی بیشتر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید 02145215

خرابی دوربین مداربسته دید در شب یا مشکل انتقال تصویر یا اینترنت یا موارد دیگر است برای بررسی بیشتر با شماره ی 02145215 تماس بگیرید 

علت تمام شدن بسته ی اینترنت یا قطع بودن اینترنت و یا حتی آپدیت نبود نرم افزار

ممکن است بخاطر خراب بودن ircut باشد لطفا با کارشناسان مرکز تماس بگیرید 02145215

خراب بودن دوربین مداربسته یا قطع کابل اتصالی برای بررسی لطفا با کارشناسان مرکز تماس بگیرید 02145215

به علت کیفیت پایین کابل و یا عبور از کنار فشار برق قوی

سوختگی آداپتور ، قطعی فیش بی ان سی ، کشیدگی کابل ها و موارد دیگر لطفا برای بررسی بیشتر با کارشناسان مرکز تماس بگیرید 02145215

سخن پایانی 

در این مقاله سعی کردیم مشکل دوربین مداربسته که برای بعضی از مشتریان ایجاد شده بود را مطرح کنیم و راه حل های آن را بیان کنیم ولی همچنان تاکید ما استفاده از خدمات رایگان مشاوره و یا کمک گرفتن از کارشناس دوربین مداربسته میباشد .

در پایان اگر سوالی راجع به تعمیر دوربین مداربسته یا عیب یابی دوربین مداربسته دارید در دیدگاه پایانی لطفا مطرح کنید و اگر از خدمات تعمیر دوربین ارتباط نماگستر یا تعمیرکار دوربین  استفاده کرده اید لطفا نظرات خود را راجع این مجموعه بفرستید . 

6 دیدگاه در “مرکز تخصصی تعمیر دوربین مدار بسته | هزینه تعمیر | تعمیرکار 02145215

 1. Avatar فاطمی گفت:

  برای نصب دوربین مداربسته که قسمتی از آن به تعمیر نیاز دارد باید چه اقدامتی انجام بدهیم ؟

  1. Avatar Engostar Editor Team گفت:

   برای نصب اولیه و اطلاعات بیشتر و درخواست نصب و اعزام نصاب میتوانید این صفحه را ببنید در غیر اینصورت با واحد تعمیرات مستقیم صحبت کنید
   02145215
   09128991041
   09123170852
   نصب دوربین مداربسته

 2. Avatar مرادی گفت:

  اعزام تعمیرکار دوربین مداربسته برای تعمیر در شهرک صنعتی هم دارید؟ جهت هماهنگی باید چه اقدامی انجام بدهیم

  1. Avatar Engostar Editor Team گفت:

   بله لطفا جهت هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید
   ۰۲۱۴۵۲۱۵
   ۰۹۱۲۸۹۹۱۰۴۱
   ۰۹۱۲۳۱۷۰۸۵۲

 3. Avatar شیری گفت:

  خدمات جابجایی دوربین ها رو هم انجام میدهید ؟

  1. Avatar Engostar Editor Team گفت:

   بله خدمات جابجایی دوربین مذابسته کارشناسان ارتباط نماگستر انجام میدهند تلفن هماهنگی 02145215

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *