خدمات

خدمات دوربین مداربسته

خدمات دوربین مداربسته

دوربین مداربسته از تجهیزات امنیتی ضروری است که غفلت از نصب و مراقبت صحیح از آن می‌تواند موجب بروز ضررهای جبران‌ناپذیری شود. نصب و اجرای دوربین مداربسته و خدمات دوربین مداربسته  مرتبط با آن از جمله پشتیبانی و نگهداری دوربین مداربسته، تعمیرات و غیره، کاری پیچیده و تخصصی است و باید توسط افراد متخصص در این حوزه صورت بگیرد. از این رو خدمات دوربین مداربسته به‌عنوان یک سرویس پیشگیرانه در راستای اطمینان از کارکرد صحیح دوربین و جلوگیری از بروز اختلال، ضرورت دارد. خدمات دوربین مداربسته و اهمیت آن در تامین امنیت در ادامه بررسی شده است.

که فروشگاه ارتباط نماگستر در 10 سال گذشته برای صدها شرکت و کارخانه و منزل خدمات دوربین مداربسته در تهران و شهرستانها انجام داده 

felesh2برای درخواست خدمات دوربین مداربسته باید چه کارهای انجام بدهیم ؟

دوست عزیز شما میتوانید برای خدمات دوربین مداربسته در تهران و شهرستانها ابتدا خدمتی که از  ارتباط نماگستر  درخواست دارید را را مشخص کنید خدمات شامل نصب دوربین مداربسته ، تعمیر دوربین مداربسته ، نگهداری دوربین مداربسته ، مشاوره و پشتیبانی دوربین مداربسته  و .. میباشد که یا فرم روبرو را در کمتر از 2 دقیقه تکمیل کنید و یا در گفتینو پیغام و شماره خود را برای ما ارسال کنید و یا  با شماره های 02145215 و یا 09123170852 و یا 09128991041 و یا 09124232099 داخل واتساپ یا تلگرام یا تلفنی مشاوره رایگان دریافت کنید 

فرم درخواست از شرکت خدمات دوربین مداربسته

  خدمات دوربین مداربسته ارتباط نماگستر

  چه کمکی میتونیم برای سیستم حفاظتی و نظارتی شما انجام بدهیم ؟

  چرا خدمات دوربین مداربسته ضرورت دارد؟

  نمونه ابتدایی و ساده دوربین مداربسته نخستین بار توسط ارتش آلمان برای نظارت از راه دور بر روی پروسه پرتاب موشک‌ها ارائه شد. پس از آن انواع دوربین مداربسته به‌عنوان یک وسیله امنیتی طراحی و تولید شد. نقش و اهمیت دوربین مداربسته در تامین امنیت محیط‌های مختلف از جمله بانک‌ها، مغازه‌ها، فرودگاه‌ها، مجتمع‌ها و غیره به‌قدری است که فراهم کردن امنیت بدون آن عملا غیرممکن است. برخی از مهم‌ترین مزایای دوربین مداربسته در ادامه بررسی شده است؛

  ایجاد امنیت: مهم‌ترین وظیفه و نقش دوربین مداربسته، ایجاد امنیت در محیط‌های گوناگون است. البته این امنیت تنها به سرقت و جرایمی از این دست محدود نمی‌شود. بلکه با نصب دوربین مداربسته می‌توانید از راه دور مانند سفر یا محل کار محیط خانه خود، فرزندان یا حیوانات خانگی خود را زیرنظر داشته و از امنیت آنان مطمئن شوید.

  کاهش ارتکاب جرایم: اجرای دوربین مداربسته در بسیاری موارد نقش پیشگیرانه داشته و به‌عنوان یک عامل بازدارنده عمل می‌کند. به‌طوری که درج عبارت‌هایی چون مجهز بودن مکان به دوربین مداربسته در بسیاری از فروشگاه‌ها و محیط‌های مختلف، بسیاری از سارقان را از از سرقت پشیمان می‌کند.

  کاهش هزینه بیمه: شرکت‌های بیمه معمولا برای مکان‌ها و محیط‌های ایمن مانند شرکت‌هایی که دارای دوربین مداربسته هستند، تخفیف ویژه‌ای برای هزینه‌های بیمه در نظر می‌گیرند. ضمن این‌که در بسیاری موارد پرداخت هزینه‌ها از جانب بیمه منوط به رعایت و مراقبت متعارف از محل موردنظر مانند نصب دوربین مداربسته می‌شود.

  شرکت خدمات دوربین مداربسته

  خدمات دوربین مداربسته چیست؟

  خدمات دوربین مداربسته شامل موارد متعددی است که در ادامه آمده است؛

  1. نصب و اجرای دوربین مداربسته
  2. نگهداری و سرویس دوره‌ای دوربین مداربسته
  3. انتقال تصویر دوربین مداربسته به یک دستگاه دیگر مانند تلفن هوشمند
  4. ارتقای انواع دوربین مداربسته
  5. تعمیر انواع دوربین توسط تعمیرکار دوربین مداربسته
  6. تعویض دوربین مداربسته

  دوربین‌های مداربسته ممکن است به دلایل مختلفی چون حمله سارقین، شرایط جوی، استهلاک، ورود ضربه، نقص فنی یا بسیاری موارد دیگر دچار آسیب شوند. اختلال در عملکرد دوربین مداربسته به معنی اختلال در امنیت محیط است. از این رو سفارش دوربین مداربسته با تنظیم قرارداد نگهداری دوربین مداربسته تنها شامل هزینه خدمات دوربین مداربسته شده و هزینه‌های تعمیر، تعویض و جایگزینی دوربین را کاهش می‌دهد.

  مزایای خدمات دوربین مداربسته کدام است؟

  استفاده از خدمات دوربین مداربسته از مزایای متعددی برخوردار است. این مزایا شامل کاهش میزان خرابی دوربین، کاهش میزان خطر و ریسک، افزایش عمر تجهیزات، کاهش زمان و نیروی انسانی موردنیاز برای ساماندهی مجدد، کاهش حداقلی هزینه تعمیرات، دسترسی به تجهیزات در مواقع ضروری مانند خرابکاری، حوادث احتمالی و غیره، افزایش بهره وری سیستم‌های نصب شده، آگاهی از صحت عملکرد سیستم، مقابله صحیح با خطر و افزایش امنیت محیط است.

  خدمات دوربین مداربسته

  چرا بسیاری از شرکت مطرح برای  خدمات دوربین مداربسته به ارتباط نماگستر مراجعه میکنند ؟

  شرکت خدمات دوربین مداربسته متنوعی در تهران و شهرستان ها هست اما معمولا کسب و کارها و منازل ترجیح میدهند از نمایندگی خدمات دوربین مداربسته برای مشکلات امنیتی و حفاظتی خود استفاده کنند که شرکت ارتباط نماگستر کیان ، یک مجموعه باتجربه و معتبر در حوزه مخابرات و سیستم امنیتی و نظارت تصویری از جمله انواع دوربین مداربسته است. در حال حاضر، این مجموعه به‌عنوان نماینده فروش دوربین‌های مداربسته برندهای مطرح همچون هایک ویژن، داهوا ، برایتون ، نونیم و ...خدمات ویژه‌ای در زمینه نصب و اجرای دوربین مداربسته برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

  مشتریان ما

  گواهی حسن انجام کار

  جهت مشاهده هر گواهی نامه بر روی نام محل کلیک کنید

  مدارک و گواهینامه هاارتباط نماگستر

  گواهی سمتا ، پروانه کسب ، گواهینامه فنی حرفه ای 

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]
  بازگشت به لیست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *