فروش 5 برابری با خرید خط 5 رقمی و مزایای نصب خط 5 رقمی در محل

خرید خط 5 رقمی
شما نیز هزینه‌های زیادی را برای تبلیغات می کنید ولی هنوز هم نمی دانید چرا علیرغم هزینه های زیاد تبلیغات تماس های شرکت یا کارخانه و یا موسسه شما کم است ؟ رقبای شما هم متاثر از بازار ارز و افزایش قیمت‌ها بودند اما چرا فروش آن ها و تماس های دریافتی شان از شما بیشتر است؟میدانید تمامی شرکت های مطرح و رقیب شما خط پنج رقمی دارند و شما هم به راحتی میتوانید خرید خط 5 رقمی و نصب خط 5 رقمی را در کمتر از 30 روز با هزینه کم در محل کار خود داشته باشید؟

مشاوره رایگان خرید و نصب خط 5 رقمی
راه اندازی خط 5 رقمی
02145215

فقط با یک تماس با نصب خط 5 رقمی یگ گام از رقبای خود جلوتر باشید 

یکی از مشتریان ما صاحب رستوران و تالار پذیرایی بود که چندین شعبه داشت با وجود اینکه از خدمات شبکه و خدمات سانترال برای ارتباط بهتر با مشتریانش استفاده کرده بود و تبلیغات بنری با هزینه ی زیاد داخل اتوبان مهم داشت و حتی هزینه های داخل سایت و دیگر  شبکه های اجتماعی داشت اما متاسفانه در رقابت با تالارهای دیگر فروش کمتر و در نهایت مجبور به بستن بعضی از شعب خود و تعدیل نیروی کار خود شد .

مشاوران ارتباط نماگستر با بررسی متوجه شدن که خطوط تلفن 8 رقمی مخابرات برای رزرو تالار پاسخگوی تماس همزمان مشتریان نیست و مشتریان مدام پشت خط میمانند و شماره تلفن به حدی طولانی که در ذهن مشتری نمیماند .ما به شما پیشنهاد می کنیم برای اولین گام شماره تلفن 5 رقمی خریداری کنید . که راحت در ذهن مخاطب و مشتری شما باشد و تعداد ارقام ش هم  کم باشد که مشتری و یا مخاطب شما مجبور نباشد داخل گوشی  شماره شما جستجو کنم. و برای نصب خط 5 رقمی با مشاوره رایگان  و کارشناسان مطرح لطفا با کارشناسان مخابرات ارتباط نماگستر در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان خرید و نصب خط 5 رقمی
راه اندازی خط 5 رقمی
02145215

 

فقط تا ساعت 15 امروز از تخفیفات نصب خط 5 رقمی و پشتیبانی رایگان بهرمند شوید

بسیاری از افراد پس از خرید خط 5 رقمی مخابرات از سایت متفرقه از چگونگی نصب ان مطلع نیستن و گمان میکنند مخابرات این کار انجام میدهد اما پس بررسی متوجه میشوند باید نصب توسط نصاب صورت بگیرید از آنجا که بسیاری از افراد بدون دانش و تجربه کار نصب این خطوط را انجام میدهند بسیاری از افراد پس از مدت کوتاهی از نصب خط 5 رقمی  ناراضی و نیاز به پشتیبانی و عیب یابی میکنند .

از انجا که دو روش کلی برای راه اندازی خط 5 رقمی وجود دارد که شامل

  • استفاده از تجهیزات ویپ
  • استفاده از تلفن سانترال قدیمی

ما به شما پیشنهاد میکنیم از شرکتی این کار را بخواهید که در حوزه های مخابراتی تلفن ویپ و تلفن سانترال نیز دارای دانش و تخصص باشد . ما به شما شرکت ارتباط نماگستر را پیشنهاد میدهیم که علاوه بر خدمات سانترال در گذشته خدمات ویپ را برای بسیاری از شرکت مطرح انجام داده و دارای گواهی حسن انجام کار از این شرکت ها میباشد .

خرید خط 5 رقمی

چرا تمامی شرکت مطرح نصب و خرید خط 5 رقمی مخابرات را از ارتباط نماگستر انجام میدهند؟

ارتباط نماگستر با 20 سال سابقه در مخابرات ایران و 20 سال ارائه خدمات متنوع از جمله خدمات شبکه و سانترال و دوربین مداربسته  در کارخانه ها و شرکت ها علایق شما را میداند و علاقمند است کسب کار شما همواره پررونق باشد ،برای افزایش فروش و ثبت برندشما در ذهن ها و تماس همزمان مشتریانتان ،خرید و فروش خط 5 رقمی و راه اندازی خط  5 رقمی برای شرکتهای مطرح انجام داده اند . که مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفت .

راه اندازی خط 5 رقمی

چه نوع خط 5 رقمی رو دوست داری داشته باشی؟

خرید خط پنج رقمی یک طرفه (5-5)

خط 5 رقمی یک طرفه  این شماره تلفن به صورت یک طرفه میباشند یعنی فقط تماس از طرف مشترک فراهم میباشد در واقع با این خطوط نمیتوانید تماس بگیرید .

خرید خط پنج رقمی دو طرفه (8-8)

این نوع از خط 5 رقمی مورد استقبال بسیاری از مشتریان هستند به صورت دو طرفه میباشند هنگامی که مشتری با اپراتور تماس میگیرد برای اتصال به داخلی ها 3 رقمی اختصاص پیدا میکند که هزار شماره میتوان به آن اختصاص داد و ان را به مرکز ویپ اتصال داد .

قیمت خط 5 رقمی

مژده در هر استان و شهرستانی هستنید میتوانیدخط تلفن ثابت 5 رقمی را داشته باشید 

ثبت نام خط 5 رقمی در همه استانها صورت میگیرد مشتریان ما علاوه بر خرید تلفن 5 رقمی تهران در شهرستانهای دیگر همچون موارد زیرنیز بوده اند.

  • خرید خط تلفن 5 رقمی اصفهان
  • خرید خط تلفن 5 رقمی مشهد
  • خرید خط تلفن 5 رقمی کیش

نحوه دریافت شماره تلفن 5 رقمی مخابرات نیز این گونه میباشد که ابتدا با کارشناسان ارتباط نماگستر تماس گرفته و مدارک از جمله روزنامه رسمی و اساسنامه و کارت ملی نماینده و برگه درخواست با سربرگ شرکت که در ان بیان شود که خط یک طرفه یا دو طرفه را متقاضی میباشید . تحویل داده و در کمتر از 30 روز صاحب خط 5 رقمی دلخواه خود میشوید

نصب خط 5 رقمی

 راه اندازی خط  5 رقمی درکمتر از 30 روز 

در کمتر از 30 روز صاحب خط شوید و از تمامی خدمات نصب خط 5 رقمی وراه اندازی ان بهره مند شویدبه دو طریق میتوان خط 5 رقمی را نصب کرد کارشناسان ما برای نصب خط 5 رقمی دو روش را پیشنهاد میدهند. که در هر دو روش تمامی تجهیزات مورد نیاز را خود شرکت ارتباط نماگستر فراهم میکند و از آنجا که همواره زمان در فروش و جذب مشتریان بسیار حائز اهمیت میباشد این شرکت تمامی خدمات از قبیل راه اندازی خط 5 رقمی و سیپ ترانک 5 رقمی و خرید تمامی تجهیزات و مشاوره رایگان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد .

تجهیزات مورد نیاز برای روش اول 

تجهیزات مورد نیاز برای روش اول 

  • سرور مرکز تلفن ویپ
  • گوشی آی پی فون
  • مودم مخابراتی (سیپ ترانک یا ایوان)
  • سوئیچ شبکه

 

مشاوره رایگان خرید و نصب خط 5 رقمی
راه اندازی خط 5 رقمی
02145215

 

سوالات متداول

برای خرید شماره  5 رقمی رند از مخابرات چگونه باید اقدامم کنم ؟

مقاله خرید خط رند را ملاحظه کنید

قیمت خط 5 رقمی به چه صورت میباشد؟

با توجه به نرخ مصوب قیمت خط تلفن ثابت 5 رقمی درتمامی شهرستانها با قیمت خط تلفن 5رقمی تهران تفاوت چندانی ندارد و  میتوانید همین حالا قیمت خط مورد نظر خود را در واتساپ یا تلفنی بیابید.

برای اطلاع از قیمت خط تلفن ثابت 5 رقمی و مشاوره رایگاه راه اندازی و نصب خط 5 رقمی و سوالات دیگر  ویدئوی زیر را ملاحظه بفرمایید . و جهت مشاوره رایگان و نصب خط 5 رقمی با شماره 02145215 تماس بگیرید

 

49720000 021 تماس 38 ثانیه دو طرفه استانی تماس
71174 تماس 38 ثانیه کشوری تماس
71176 تماس 38 ثانیه کشوری تماس
8790 021 تماس 30 ثانیه شماره 4 رقمی تماس

خرید خط 5 رقمی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 3.5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.