مقالات

خرید شماره تلفن 5 رقمی [ با قیمت مناسب ]

خرید شماره تلفن 5 رقمی
شما نیز هزینه‌های زیادی را برای تبلیغات می کنید ولی هنوز هم نمی دانید چرا علیرغم هزینه های زیاد تبلیغات تماس های شرکت یا کارخانه و یا موسسه شما کم است ؟ رقبای شما هم متاثر از بازار ارز و افزایش قیمت‌ها بودند اما چرا فروش آن ها و تماس های دریافتی شان از شما بیشتر است؟میدانید تمامی شرکت های مطرح و رقیب شما خط پنج رقمی دارند و شما هم به راحتی میتوانید خرید خط 5 رقمی و نصب خط 5 رقمی را در کمتر از 30 روز با هزینه کم در محل کار خود داشته باشید؟

فقط با یک تماس با نصب خط 5 رقمی یگ گام از رقبای خود جلوتر باشید 

یکی از مشتریان ما صاحب رستوران و تالار پذیرایی بود که چندین شعبه داشت با وجود اینکه از خدمات شبکه و خدمات سانترال برای ارتباط بهتر با مشتریانش استفاده کرده بود و تبلیغات بنری با هزینه ی زیاد داخل اتوبان مهم داشت و حتی هزینه های داخل سایت و دیگر  شبکه های اجتماعی داشت اما متاسفانه در رقابت با تالارهای دیگر فروش کمتر و در نهایت مجبور به بستن بعضی از شعب خود و تعدیل نیروی کار خود شد . مشاوران ارتباط نماگستر با بررسی متوجه شدن که خطوط تلفن 8 رقمی مخابرات برای رزرو تالار پاسخگوی تماس همزمان مشتریان نیست و مشتریان مدام پشت خط میمانند و شماره تلفن به حدی طولانی که در ذهن مشتری نمیماند .ما به شما پیشنهاد می کنیم برای اولین گام شماره تلفن 5 رقمی خریداری کنید . که راحت در ذهن مخاطب و مشتری شما باشد و تعداد ارقام ش هم  کم باشد که مشتری و یا مخاطب شما مجبور نباشد داخل گوشی  شماره شما جستجو کنم. و برای نصب خط 5 رقمی با مشاوره رایگان  و کارشناسان مطرح لطفا با کارشناسان مخابرات ارتباط نماگستر در ارتباط باشید.

اما اگر بودجه ی کافی ندارید و پرسنل کم و مراجعه کننده و مشتری خیلی کمی دارید ولی علاقمند به خط تلفن سیپ ترانک اینترنتی با امکانات فوق العاده هستید میتوانید مقاله ی خرید خط تلفن اینترنتی را ملاحظه کنید یا با کارشناس بخش پشتیبانی (09124232099 ) تماس بگیرید .

ولی توصیه کلی ما خرید خط تلفن 4 و 5 رقمی سیپ ترانک میباشد که برای شما برند سازی میکنند و بخاطر سپاری آن ها راحتر است و 30 تماس همزمان دارند و امکانات دیگر که در این گزارش میتوانید ملاحظه کتید 

ثبت نام خط تلفن 5 رقمی
ثبت نام خط تلفن 5 رقمی

ثبت نام خط 5 رقمی 

برای ثبت نام خط 5 رقمی و همچنین اموزش نحوه دریافت شماره تلفن 5 رقمی در ابتدا برای سرعت کار میتوانید با مشاوره رایگان ارتباط نماگستر به صورت تلفنی یا در واتساپ یا تلگرام پیفام خود را با کارشناسان شرکت به اشتراک گذاشته تا در اولین فرصت خط ذلخواه مورد نظر شما را تحویل بدهند .

شماره پشتیبانی رایگان خط 5 رقمی "

09124232099

سپس میتوانید با ارائه مدارک به دفتر مراجعه کرده و در کمتر از یک ماه صاحب خط تلفن 5 رقمی دلخواه شوید . در این ویدیو اموزش کامل ثبت نام  قرار داده شده .

فقط تا ساعت 15 امروز از تخفیفات خرید خط 5 رقمی مخابرات و پشتیبانی رایگان بهرمند شوید

بسیاری از افراد پس از خرید خط 5 رقمی مخابرات از سایت متفرقه از چگونگی نصب ان مطلع نیستن و گمان میکنند مخابرات این کار انجام میدهد اما پس بررسی متوجه میشوند باید نصب توسط نصاب صورت بگیرید از آنجا که بسیاری از افراد بدون دانش و تجربه کار نصب این خطوط را انجام میدهند بسیاری از افراد پس از مدت کوتاهی از نصب خط 5 رقمی  ناراضی و نیاز به پشتیبانی و عیب یابی میکنند .

خرید شماره تلفن 5 رقمی
ارتباط نماگستر

چرا تمامی شرکت مطرح نصب و خرید خط 5 رقمی مخابرات را از ارتباط نماگستر انجام میدهند؟

ارتباط نماگستر با 20 سال سابقه در مخابرات ایران و 20 سال ارائه خدمات متنوع از جمله خدمات شبکه و سانترال و دوربین مداربسته  در کارخانه ها و شرکت ها علایق شما را میداند و علاقمند است کسب کار شما همواره پررونق باشد ،برای افزایش فروش و ثبت برندشما در ذهن ها و تماس همزمان مشتریانتان ،خرید و فروش خط 5 رقمی و راه اندازی خط  5 رقمی برای شرکتهای مطرح انجام داده اند . که مورد استقبال بسیاری از شرکت ها قرار گرفت .

مشتریان خرید خط تلفن ثابت 5 رقمی ارتباط نماگستر

چه نوع خط 5 رقمی رو دوست داری داشته باشی؟
خرید خط پنج رقمی یک طرفه (5-5) خط 5 رقمی یک طرفه  این شماره تلفن به صورت یک طرفه میباشند یعنی فقط تماس از طرف مشترک فراهم میباشد در واقع با این خطوط نمیتوانید تماس بگیرید . خرید خط پنج رقمی دو طرفه (8-8) این نوع از خط 5 رقمی مورد استقبال بسیاری از مشتریان هستند به صورت دو طرفه میباشند هنگامی که مشتری با اپراتور تماس میگیرد برای اتصال به داخلی ها 3 رقمی اختصاص پیدا میکند که هزار شماره میتوان به آن اختصاص داد و ان را به مرکز ویپ اتصال داد .
مژده در هر استان و شهرستانی هستنید میتوانیدخط تلفن ثابت 5 رقمی را داشته باشید 
ثبت نام خط 5 رقمی در همه استانها صورت میگیرد مشتریان ما علاوه بر خرید تلفن 5 رقمی تهران در شهرستانهای دیگر همچون موارد زیرنیز بوده اند.
 • خرید خط تلفن 5 رقمی اصفهان
 • خرید خط تلفن 5 رقمی مشهد
 • خرید خط تلفن 5 رقمی کیش
قیمت شماره تلفن 5 رقمی
مدارک خط 5 رقمی

نحوه دریافت شماره تلفن 5 رقمی مخابرات نیز این گونه میباشد که ابتدا با کارشناسان ارتباط نماگستر تماس گرفته و مدارک از جمله روزنامه رسمی و اساسنامه و کارت ملی نماینده و برگه درخواست با سربرگ شرکت که در ان بیان شود که خط یک طرفه یا دو طرفه را متقاضی میباشید . تحویل داده.

قیمت شماره تلفن 5 رقمی

قیمت خط تلفن 5 رقمی بستگی به نوع خطی داره که خریداری کردید  این خط  رند بوده و یا دو طرفه یا یک طرفه بوده که با توجه به اون از 200 میلیون به بالا میباشد ولی برای خط تلفن 5 رقمی استانی  قیمت کمتر هم هست  که هم در بازار آزاد هم در مخابرات فروخته میشوند  ارتباط نماگستر نسبت به سایت دیگه مثل رند که سایت اگهی میباشد این مزیت را دارد که خود تمامی مراحل ثبت نام و دریافت و نصب را با کمترین نرخ مصوب انجام میدهد البته برای خطوط پرطرفدار که رقابت بر سر داشتن انها زیاد است به حالت مناقصه در می آید و بیشترین قیمت نصیب شرکت یا کارخانه ی میشود که قیمت شماره تلفن ثابت 5 رقمی بالاتر را پذیرفته .

قیمت شماره تلفن 5 رقمی
نصب شماره تلفن 5 رقمی درکمتر از 30 روز 

در کمتر از 30 روز صاحب خط شوید و از تمامی خدمات نصب شماره تلفن ثابت 5 رقمی و راه اندازی ان بهره مند شویدبه دو طریق میتوان خط 5 رقمی را نصب کرد کارشناسان ما برای نصب خط 5 رقمی دو روش را پیشنهاد میدهند.

از انجا که دو روش کلی برای راه اندازی خط 5 رقمی وجود دارد که شامل :ااستفاده از تجهیزات ویپ، استفاده از تلفن سانترال قدیمی

ما به شما پیشنهاد میکنیم از شرکتی این کار را بخواهید که در حوزه های مخابراتی تلفن ویپ و تلفن سانترال نیز دارای دانش و تخصص باشد . ما به شما شرکت ارتباط نماگستر را پیشنهاد میدهیم که علاوه بر خدمات سانترال در گذشته خدمات ویپ را برای بسیاری از شرکت مطرح انجام داده و دارای گواهی حسن انجام کار از این شرکت ها میباشد

که در هر دو روش تمامی تجهیزات مورد نیاز را خود شرکت ارتباط نماگستر فراهم میکند و از آنجا که همواره زمان در فروش و جذب مشتریان بسیار حائز اهمیت میباشد این شرکت تمامی خدمات از قبیل راه اندازی خط 5 رقمی و سیپ ترانک 5 رقمی و خرید تمامی تجهیزات و مشاوره رایگان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد .

سوالات متداول

خرید ، نصب ، قیمت ، فروش

با توجه به نرخ مصوب قیمت خط تلفن ثابت 5 رقمی درتمامی شهرستانها با قیمت خط تلفن 5رقمی تهران تفاوت چندانی ندارد و  میتوانید همین حالا قیمت خط مورد نظر خود را در واتساپ یا تلفنی بیابید.

برای اطلاع از قیمت خط تلفن ثابت 5 رقمی و مشاوره رایگان راه اندازی و نصب خط 5 رقمی و سوالات دیگر با کارشناسان مرکز  در تماس باشید و جهت مشاوره رایگان و نصب خط 5 رقمی با شماره 09124232099 تماس بگیرید

تجهیزات مورد نیاز برای روش اول 

تجهیزات مورد نیاز برای روش اول 

 • سرور مرکز تلفن ویپ،گوشی آی پی فون ، مودم مخابراتی (سیپ ترانک یا ایوان) ،سوئیچ شبکه

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 3.9]
بازگشت به لیست

2 دیدگاه در “خرید شماره تلفن 5 رقمی [ با قیمت مناسب ]

 1. مهدی دولتی گفت:

  سلام
  نحوه ثبت نام خط 5 رقمی تهران چگونه هستش ؟
  و برای خرید خط 5 رقمی چه مدارکی نیاز میباشد؟

  1. علی حسینی گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر ثبت نام خط 5 رقمی تهران در مخابرات بسته هستش و مشخص نیست چه تایمی خط ارائه میدن.
   با اشخاص حقوقی خط 5 رقمی واگذار میشود
   کلیه مدارک شرکت از قبیل اساسنامه،روزنامه رسمی،آخرین تغییرات و کپی مدارک مدیران شرکت نیاز هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *