مقالات

ثبت نام خط تلفن 5 رقمی مخابرات از صفر تا صد

آیا شما نیز در ایام کرونا تجربه فروش کم را داشتید؟ 

آیا هنوز هم نگران ارتباط بهتر با مخاطبین و مشتریانتان هستید؟شما هم از خط تلفن های خود ناراضی هستید؟  تلفن شما هم در ذهن مشتری نمی‌ماند؟

تا حالا محاسبه کرده‌اید چند مشتری وفادار شما در حین جستجوی تلفن شما جذب برند رقیبتان شده‌اند؟

تا حالا توجه کرده‌اید خودتان ترجیح میدهید با شرکت‌هایی تماس بگیرید که شماره تلفن آنها اعتبار بیشتری دارد؟ خودتان بگویید به فردی که یک موبایل اعتباری تنها راه دسترسی به اوست چقدر اعتماد می‌کنید؟ مشتری به شرکتی که شماره تلفن کم اعتبار دارد هم همینقدر بی‌اعتماد است.

یکی از مشتریان ما که کارخانه‌ی بزرگی در شهرک صنعتی کاوه داشت با اینکه کالاهای با کیفیت فراوان ارائه میکرد اما چون راه ارتباطی و خط تلفن رند مناسبی نداشت مشتریان برای خدمات پس از فروش و خرید کالا دچار مشکلات فراوانی شدند. به مرور زمان آن برند و کالاهای آن کارخانه از بازار حذف شد سهم بازار او را یک واردکننده کالاهای خارجی گرفت. به گفته صاحب کارخانه تنها مزیت رقیب او یک خرید خط تلفن 5 رقمی و 4 رقمی  بود.

از صفر تا صد  ثبت نام خط تلفن 5 رقمی مخابرات و مدارک لازم و شرایط خرید خط تلفن 5 رقمی و  نحوه ی دریافت خط تلفن 5 رقمی در این گزارش به نقل از کارشناسان ارتباط نماگستر آمده 

ثبت نام خط تلفن 5 رقمی

صفر تا صد  ثبت نام خط تلفن 5 رقمی مخابرات و شرایط دریافت شماره تلفن 5 رقمی

این خط ها 30 تماس همزمان را دارا   هستند و قابلیت افزایش خط 60  عدد  و 90  خط  میباشد .خط 5 رقمی اکثر خط تلفن 5 رقمی تهران به صورت کد 2 تا 8 ارائه میشوند با کد 021 کرفته میشوند حدود 1 سالی هست که کمیاب شده و تعدادی در بازار آزاد موحود است که یا خود شرکت ان را میفروشه یا به شرکت دیگر مانند ارتباط نماکستر میسپارد که این خط را برایش بفروشد .

این خط ها به شرکت ها و فروشکاه که دارای شناسه ملی میباشند تعلق میکردد.

مدارک مورد نیاز " آگهی ثبتی ، روزنامه رسمی و معرفی نامه و کپی مدیران و تغیرات شرکت .

قیمت خط تلفن 5 رقمی از 50 میلیون تا 2 میلیارد موجود است .

برای ثبت نام تمامی مدارک خود را تحویل کارشناس ارتباط نماگستر و موجودی خط تلفن ها و قیمت ها در اختیار شما قرار میگیرد و در گمتر از 40 روز صاحب خط تلفن دلخواه خود میشوید 

کارشناس مخابرات شرکت :

09124232099

مشاوره رایگان ثبت نام شماره تلفن 5 رقمی

  شرایط خرید شماره تلفن 5 رقمی
  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]
  بازگشت به لیست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *