مقالات

ثبت نام خط تلفن 5 رقمی مخابرات از صفر تا صد

برای خرید خط تلفن 5 رقمی مخابرات در این مقاله از صفر تا صد  ثبت نام خط تلفن 5 رقمی مخابرات و مدارک لازم و شرایط خرید خط تلفن 5 رقمی و  نحوه ی دریافت خط تلفن 5 رقمی در این مقاله و در ویدئوی روبرو به  نقل از کارشناسان ارتباط نماگستر  آمده برای ثبت نام  شماره تلفن 5 رقمی که قابلیت 30 تماس همزمان را توضیح داده ایم .

برای نحوه ی دریافت این خطوط ابتدا باید با انواع خط تلفن 5 رقمی آشنا بشوید که بدانید چه نوع خط تلفنی را درخواست میخواهید بدهید که به صورت یک صورت در تهران ارائه میشوند با سرشماره 2 تا 8 ارائه میشوند تعداد این خطوط محدود هستند .و به صورت خط تلفن یک طرفه و دو طرفه ثبت نام میشوند

1.  خط تلفن 5 رقمی یک طرفه مخابرات فقط امکان تماس از طرف مخاطب شما یا مشتری شما امکان پذیر است که به صورت شماره ۵ رقمی یک طرفه مخابرات (۵-۵) گفته میشوند

2. نوع دیگر این خطوط خط تلفن 5 رقمی دو طرفه میباشد یا شماره ۵ رقمی دو طرفه مخابرات (۸-۸) که تماس از هر دو طرف امکان پذیر است که علاوه بر 5 خط مخابرات سه شماره در انتها برای داخلی ها تعریف میشود که قابلیت تا 1000 شماره را نیز دارند .

این خطوط به شرکت ها و موسساتی تعلق میگیرد که دارای شناسه ملی هستند و مدارکی از قبیل آگهی ثبتی و اساسنامه و معرفی نامه و روزنامه رسمی است .

برای ثبت نام شماره تلفن 5 رقمی مخابرات خط دلخواه خود را انتخاب کنید

فرم درخواست شماره تلفن 5 رقمی مخابرات 

  ثبت نام خط تلفن 5 رقمی

  نحوه ی دریافت شماره تلفن 5 رقمی

  نحوه دریافت شماره تلفن 5 رقمی مخابرات نیز این گونه میباشد که ابتدا با کارشناسان ارتباط نماگستر تماس گرفته و مدارک از جمله روزنامه رسمی و اساسنامه و کارت ملی نماینده و برگه درخواست با سربرگ شرکت که در ان بیان شود که خط یک طرفه یا دو طرفه را متقاضی میباشید . تحویل داده.

  این خط ها به شرکت ها و فروشکاه که دارای شناسه ملی میباشند تعلق میکردد.

  مدارک مورد نیاز " آگهی ثبتی ، روزنامه رسمی و معرفی نامه و کپی مدیران و تغیرات شرکت .

  برای ثبت نام تمامی مدارک خود را تحویل کارشناس ارتباط نماگستر و موجودی خط تلفن ها و قیمت ها در اختیار شما قرار میگیرد و در گمتر از 40 روز صاحب خط تلفن دلخواه خود میشوید 

  کارشناس مخابرات شرکت :

  09124232099

  مشاوره رایگان ثبت نام شماره تلفن 5 رقمی

   شرایط خرید شماره تلفن 5 رقمی

   4 دلیل ثبت نام خط تلفن 5 رقمی مخابرات 

   1. در زمان کرونا ثبت نام ها بسیار شد آیا شما نیز در ایام کرونا تجربه فروش کم را داشتید؟ خیلی ها همین مشکل را داشتند اما خیلی ها هدفمند ثبت نام خط پنج رقمی را در اولویت کارشان قرار دادند تا هم فروش بهتر را داشته باشند هم برای زمان بعد کرونا دسترسی راحتر و سریعتری داشته باشند . 

   2. یکی دیگر از دلایل ثبت نام شماره تلفن 5 رقمی مخابرات ارتباط بهتر با مشتری و مشتری مداری میباشد .آیا هنوز هم نگران ارتباط بهتر با مخاطبین و مشتریانتان هستید؟شما هم از خط تلفن های خود ناراضی هستید؟ پس شما هم برای بهبود ارتباطاتتان نیاز به خط تلفن 5 رقمی مخابرات دارید . 

   3. برندسازی و ماندگاری در ذهن مشتری .

   تلفن شما هم در ذهن مشتری نمی‌ماند؟تا حالا محاسبه کرده‌اید چند مشتری وفادار شما در حین جستجوی تلفن شما جذب برند رقیبتان شده‌اند؟تا حالا توجه کرده‌اید خودتان ترجیح میدهید با شرکت‌هایی تماس بگیرید که شماره تلفن آنها اعتبار بیشتری دارد؟ خودتان بگویید به فردی که یک موبایل اعتباری تنها راه دسترسی به اوست چقدر اعتماد می‌کنید؟ مشتری به شرکتی که شماره تلفن کم اعتبار دارد هم همینقدر بی‌اعتماد است.

   یکی از مشتریان ما که کارخانه‌ی بزرگی در شهرک صنعتی کاوه داشت با اینکه کالاهای با کیفیت فراوان ارائه میکرد اما چون راه ارتباطی و خط تلفن رند مناسبی نداشت مشتریان برای خدمات پس از فروش و خرید کالا دچار مشکلات فراوانی شدند. به مرور زمان آن برند و کالاهای آن کارخانه از بازار حذف شد سهم بازار او را یک واردکننده کالاهای خارجی گرفت. به گفته صاحب کارخانه تنها مزیت رقیب او یک خرید خط تلفن 5 رقمی و 4 رقمی  بود.

   برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
   [کل: 0 میانگین: 0]
   بازگشت به لیست

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *