مقالات

قیمت خط تلفن 4 رقمی و تعرفه آن چقدر است ؟

قیمت شماره تلفن 4 رقمی

قیمت خط 4 رقمی مخابرات

خط تلفن 4 رقمی در مخابرات به صورت رند  طلایی ، نقره ای ، برنزی تقسیم بندی میشوند . مخابرات هم بر اساس نوع آن این خطوط را به مزایده میگذارد یک قیمت پایه تعین میکند بعد هر کسب و کاری و یا شرکتی پاکت ی را برای خرید و قیمت پیشنهاد میدهد هر شرکتی که قیمت بیشتری بدهد در مزایده برنده میشود . 

بعد از خرید خط تلفن 4 رقمی  قیمت ها بر اساس نوع خط  عرضه میشوند تقریبا قیمت خطوط 4 رقمی در تهران با کد 021 یعنی قیمت خط 4 رقمی کشوری  که قابلیت جابجایی دارند و تقریبا 30 تماس همزمان دارند قیمت خط 4 رقمی مخابرات از 1 نیم میلیارد شروع میشود به بالا . و قیمت خط تلفن 4 رقمی ملی بدون کد استانی از 2 و نیم میلیارد به بالا است  بر اساس نوع آن باید آبونمان و تعرفه ی به صورت سالانه پرداخت کنید .آبونمان خط تلفن که رقم آنها 2 تا 8 هست و با 021 است تقریبا سالی حدودا 5 تا 10 ملیون است البته بر اساس تاریخ امروز یعنی تیر ماه 1402 است .که طبق تعرفه ی مخابرات تغیر میکند البته در حالتی که در محدوده یک پیش شماره باشد مثلا اگر خط شما با پیش شماره 2 وصل است اگر انتقال ش بدید روی پیش شماره ی 8 بازهم آبونمان اضافه خواهد شد که حدودا بین 20 ملیون و 500 هزار  میباشد .

ولی خطوط استانی که فقط مخصوص ان استان است اگر 021 فعال نکنید کلا آبونمان سالانه 10 ملیون توامن است ولی اگر 021 آن را فعال کنید آبونمان آن سالی 52 ملیون میشود که برای شما تقسیم بر 12 میشود و ماهانه محاسبه میشود .خطوط کشوری که بدون کد در سراسر کشور گرفته میشود تقریبا حدودا 125 ملیون تا 130 ملیون سالانه آبونمان سالیانه ش است .

تعرفه خط 4 رقمی 

در ویس زیر کارشناس ارتباط نماگستر جزییات کامل تعرفه خط تلفن 4 رقمی کشوری و استانی را توضیح خواهد داد . تعرفه و آبونمان این خطوط به صورت سالانه میباشد و بر اساس اینکه یک طرفه یا دو طرفه باشند و یا اینکه این خطوط استانی یا کشوری باشند قیمت آبونمان شان متفاوت میباشد که بنا به درخواست شما میتوان کد استان آن را را فعال کرد .

آبونمان خط تلفن کد 021  حدودا 5 تا 10 ملیون است البته بر اساس تاریخ امروز یعنی تیر ماه 1402 است .با انتقال خط از 2 به 8 باید  حدودا بین 20 ملیون و 500 هزار  پرداخت کنید.

ولی خطوط استانی آبونمان سالانه 10 ملیون تومان است ولی اگر 021 آن را فعال کنید آبونمان آن سالی 52 ملیون میشود که برای شما تقسیم بر 12 میشود و ماهانه محاسبه میشود .خطوط کشوری که بدون کد در سراسر کشور گرفته میشود تقریبا حدودا 125 ملیون تا 130 ملیون سالانه آبونمان سالیانه ش است .

همین حالا خط تلفن 4 رقمی دلخواه خود را انتخاب کنید

  قیمت خط 4 رقمی مخابرات موجود برای خرید 

   
  شمارهکدویژهقیمت (تومان)بروز شده درمرکز مخابراتی 
         
  18xx021تماس38 ثانیهاستانیتماس
  15xx تماس38 ثانیهکشوریتماس
         
  16xx تماس38 ثانیهکشوریتماس
  14xx تماس38 ثانیهکشوریتماس
  87xx021تماس38 ثانیهاستانیتماس
  28xx021تماس38 ثانیهاستانیتماس
  28xx021تماس38 ثانیهاستانیتماس
  14xx تماس38 ثانیهکشوریتماس
  15xx تماس38 ثانیهکشوریتماس
  49xx021 تماس38 ثانیهاستانیتماس
  17xx021تماس38 ثانیهاستانیتماس
   

  قیمت خطوط چهار رقمی چقدر است؟

   

  قیمت خط چهار رقمی ، یک نیاز اساسی در زندگی روزمره هر فرد و سازمانی است. با توجه به نیاز رو به افزایش مردم به ارتباطات تلفنی و تکنولوژی روز در حوزه ارتباطات، قیمت خطوط تلفن مخابرات نیز متفاوت است. در ادامه به توضیح قیمت خطوط تلفن مخابرات در ایران می‌پردازیم. قیمت خطوط تلفن مخابرات در تهران به دلیل متغیر بودن عوامل، مانند منطقه جغرافیایی، نوع خط و نوع سرویس و یک طرفه بودن یا دو طرفه بودن ، رند بودن خط و .... مورد استفاده، ممکن است متفاوت باشد. برای حصول اطلاعات دقیق‌تر و دریافت لیست قیمت‌ها، بهتر است با شرکت مخابرات تماس بگیرید یا سایت رسمی آن را مشاهده کنید. اما به طور کلی در ایران، قیمت خطوط تلفن مخابرات بین 1 تا 5 میلیارد تومان است. این قیمت ممکن است بر اساس نوع خط (مثلاً خط آنالوگ یا خط دیجیتال) و سرویس‌های اضافی که می‌توانید از طریق خط تلفن خود بهره‌برداری کنید، متغیر باشد. به علاوه، اگر نیاز دارید تا بخشی از قابلیت‌های مخابرات را نیز داشته باشید،  باید از سرویس‌های بسته‌بندی شده استفاده کنید. این گونه بسته‌ها مختلف هستند و هزینه‌های متفاوتی دارند که بسته به سرویس‌های انتخابی شما ممکن است از صدها هزار تومان تا چند میلیون تومان تغییر کند. لازم به ذکر است که قیمت خطوط تلفن مخابرات ممکن است با گذر زمان تغییر کند و می‌تواند از آنچه در این مقاله ذکر شده است، متفاوت باشد. برای اطلاعات دقیق‌تر و قیمت‌های کنونی، بهتر است با شرکت مخابرات و یا نمایندگان مخابراتی محلی یعنی ارتباط نماگستر تماس بگیرید.

  فرم مشاوره رایگان نصب و خرید و اطلاع از قیمت

   سوالات متداول قیمت خط تلفن 4 رقمی

   این خطوط را مخابرات به مزایده میگذارد و  بالاترین رقم در مزایده برنده میشود ارتباط نماگستر با 15 سال کار در مخابرات کفش آهنین را به پا کرده تمام مراحل خرید و فروش و ثبت نام را خود انجام داده و بالارتین قیمت ها را میدهد تا صاحبان کسب و کار با بهترین قیمت صاحب خط دلخواه خود شود و این خطوط با توجه به نوع آن قیمت متفاوتی خواهند داشت مثلا اگر خط انتخابی یک طرفه باشد یا دو طرفه بود قیمت متفاوتی خواهد داشت و حتی قیمت خط تلفن 4 رقمی  استانی با قیمت خط تلفن 4 رقمی کشوری متفاوت میباشد .

   با توجه به ارزش فراوان این خطوط و امکانات زیاد رقم بسیار کمی میباشد شما با خرید این خطوط نیازی به استخدام چندین نفر با بیمه ندارید و مشتری مداری فوق العاده و فروش چند برابری خواهید داشت . و با توجه به اینکه رقیبان شما همگی این خطوط را دارند و در مزایده مبلغ بالاتری را گفته اند بنابراین مبلغ خرید شما منصفانه است

   برای اطلاع دقیق و مشاوره رایگان با شماره های زیر مستقیم تماس بگیرید و یا شماره خود را داخل سایت یا گفتینو یا واتساپ یا تلگرام و ..... برای ما ارسال کنید با شما در اولین فرصت تماس میگیریم

   02145215

   09124232099

   برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
   [کل: 1 میانگین: 1]
   بازگشت به لیست

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *