مقالات

4 نکته طلایی در مورد قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک

قیمت دستگاه سانترال

برای بررسی 4 نکته ی طلایی در مورد قیمت دستگاه سانترال پاناسونیک نظر یکی از کارشناسان مخابرات و سانترال ارتباط نماگستر یکی از مطرح ترین شرکت های نمایندگی دستگاه سانترال را جویا شدیم . این چهار نکته طلایی راز و رمز تغیرات بازار برای دستگاه های سانترال بیان کرده . در این مقاله سعی داریم جواب سوالات شما را از مهندس خسروی برای خرید دستگاه سانترال بررسی میکنیم . جهت آشنایی بیشتر راهنمای کامل خرید دستگاه سانترال مطالعه کنید .

 

قیمت دستگاه های سانترال در سال 2023 ماهانه نوسان دارد !

بله با نوسانات بازار و تغیرات قیمت دلار در ایران قیمت انواع سانترال پاناسونیک در سال 2023 نیز تغیر میکند با توجه به اینکه این دستگاه ها با دلار و درهم خرید میشوند تغیرات بیشتر است  حالا شاید برای شما سوال باشد که چرا محصولاتی دیگری که در فروشگاه هست مانند دوربین مداربسته نوسانات کمتری دارند به این دلیل است که دوربین ها بازه ی قیمتی مشخصی دارند و تغیرات در انها کمتر است از نظر سانترال کار ارتباط نماگستر دلیل دیگر این افزایش قیمت را در کیفیت دستگاه ها میداند که با هر بار واردات قوی تر و با کیفیت تر ظاهر میشوند . و بسیار کاربردی میباشند . و فرد بعد خرید اصلا استرسی برای خرابی ندارد به ندرت این دستگاه خراب میشوند . و سانترال پاناسونیک وقتی در خط تلفن 5 رقمی و سیپ ترانک می ایند نیاز به لایسنس های دارند و قیمت دستگاه بالاتر میرود . حال توصیه ی کارشناس سانترال ارتباط نماگستر این است که از سیستم ویپ استفاده بشود که بر بستر شبکه است و در مقاله ی خدمات توضیحات کامل را راجع به سیستم ویپ قرار داده ایم .در پایان کارشناس سانترال ارتباط نماگستر معتقد است اگر نوسانات بازار بسیار است و قیمت دلار بسیار بالا رفته اگر نیاز ضروری ندارد فعلا خرید نکنید و بعد آرامش بازار خرید کنید و یا از سانترال دست دوم استفاده کنید که قیمت سانترال دست دوم کمتر است و همان کارایی سانترال های نو را دارد چون به ندرت دستگاه سانترال خراب میشوند .

قیمت کارت سانترال روی قیمت دستگاه های سانترال پاناسونیک تاثیر دارد !

به نقل از کارشناس سانترال ارتباط نماگستر بله به هر حال هر وسیله ی اگر امکانات ش بیشتر شود مسلما قیمت آن نیز بیشتر میشود و کارت سانترال مشابه دستگاه سانترال پاناسونیک با دلار خرید میشوند و اگر بازار ایران دچار نوسان شود قیمت ها تغیر میکند چون به مقدار محدود در ایران هست و برای واردات باید هر بار قیمت بیشتری را بدهیم . قیمت کارت های سانترال روی قیمت خود دستگاه تاثیر میگذارد بنا به درخواست شما و امکانات مد نظر شما کارت های مختلفی به سانترال اضافه میشود . که بهترین کار قبل از خرید آنلاین دستگاه سانترال مشاوره میباشد که ابتدا نیازهای مجموعه خود را مطرح کنید و کارشناس ارتباط نماگستر که نمایندگی دستگاه سانترال در تهران دارد به شما قیمت نمایندگی را ارائه دهد .

افزایش مهاجرت به سمت ویپ دلیل افزایش قیمت تلفن سانترال !

بله از سال 2020 پاناسونیک تولید بسیاری از دستگاه سانترال پاناسونیک را کم کم متوقف کرد البته تا سال 2029 خدمات پشتیبانی و قطعات را ارائه میدهد ولی به تدریج با پیشرفت دنیای شبکه و اینترنت و خرید خط تلفن 4 و 5 رقمی بسیاری افراد بهترین جایگزین را مرکز تلفن ویپ دانستند و بهمین خاطر قیمت های دستگاه های سانترال افزایش یافت .

افزایش تقاضا و برند برتر پاناسونیک علت افزایش قیمت های دستگاه سانترال پاناسونیک !

بله درست است برندهای برتر همواره طرفداران بسیاری داشتند مخصوصا پاناسونیک که در در سالهای اخیر خود را به مشتریان ثابت کرده در کشور ایران شاید روزانه چندین شرکت ثبت میشود که تمامی انها نیاز به دستگاه سانترال برای ارتباط منشی با کارمندان و امکانات دیگر مانند ضبط مکالمات و ….. دارند که تقاضای خرید این محصول را بیشتر کرده و اینکه محصولات جدید مرکز تلفن ویپ قیمت بیشتری دارند بنابراین شرکت ها بخاطر هزینه ها همچنان تاکید بر دستگاه سانترال دارند .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *