مقالات

خط تلفن اینترنتی و خط تلفن سیپ ترانک

خرید خط سیپ ترانک

تعریف خط سیپ ترانک و خط تلفن اینترنتی

اگر هنوز نمی‌دانید خط رند 4 رقمی و خط تلفن سیپ ترانک و خط تلفن اینترنتی تهران چه تاثیر زیادی روی فروش و کسب و کار شما دارد توجه شما را اکیداً به خواندن مقاله خط رند 4 و 5 رقمی و خرید شماره تلفن 5 رقمی و خرید شماره تلفن 4 رقمی جلب می‌کنیم.

قبل از خرید خط سیپ ترانک باید با تعریف خط سیپ ترانک اشنا شد که آشنایی با این خطوط تلفن شما را در خرید خط سیپ کمک میکند یکی از انواع خطوط تلفن مخابرات ارائه می دهد خط تلفن سیپ ترانک یا خط  تلفن اینترنتی می باشد سیپ ترانک مخفف session initiation protocol trunk می باشد که به معنای ساده تر به خط تلفن مخابراتی گفته می شود که امکان ارسال و دریافت تماس همزمان در بستر شبکه را فراهم می کند این خطوط تلفن جایگزین خط تلفن آنالوگ قدیمی مخابرات (که بر روی زوج سیم در اختیار مشتریان قرار داده میشد )هستند .

تمام ارتباطات نسل جدید شبکه های مخابراتی بر پایه آی پی است. خط سیپ ترانک جایگزین ارتباطات ایوان در شبکه های ( تی دی ام ) شده است. خط سیپ ترانک سرویسی است که مشترکین میتوانند با یک خط 5 رقمی که خط تلفن اینترنتی مخابرات نیز نامیده میشوند و  خط 8 رقمی که خط تلفن 8 رقمی اینترنتی توسط شرکت FCP ارائه میشوند با سه شماره آخر صفر، به صورت همزمان از آن خط به تعداد 30 خط تلفن بهره مند شوند.

 

خرید خط سیپ ترانک

آموزش خط سیپ ترانک مخابرات

[aparat id='qL6WY']

ثبت نام خط تلفن ثابت اینترنتی

در ویدئوی روبرو میتوانید طریقه ی ثبت نام خط سیپ ترانک و ثبت نام خط تلفن اینترنتی و نحوه ی دریافت خط سیپ ترانک و اینکه سیپ ترانک چیست و سیپ ترانک 5 رقمی و سیپ ترانک تهران چه مزایای دارند را میتوانید مشاهده کنید.

برای ثبت نام و خرید خط تلفن ثابت اینترنتی باید ابتدا با کارشناس فروشگاه ارتباط نماگستر تماس بگیرید یا در واتساپ یا تلگرام یا گفتینو ثبت کنید یا فرم درخواست که داخل همین مقاله هست را پر کرده برای ما ارسال کنید سپس نوع خط و شماره ان را انتخاب میکنید داخل  درخواست حتما نوع خرید خود را مشخص کنید  خرید خط تلفن اینترنتی آسیاتک با سرشماره 9101 و 9130  و  یا خرید خط تلفن اینترنتی شاتل با پیش شماره 9100 و 9132 و یا خرید خط تلفن اینترنتی پیشگامان با سرشماره 9109 سپس بعد از مشاوره رایگان در کمتر از 3 روز صاحب خط دلخواه خود میشوید 

 

مزیت سیپ ترانک

مزایای خط سیپ ترانک و خط تلفن اینترنتی 

مراکز تجاری و شرکت ها برای افزایش فروش و همچنین احترام به مشتری و مشتری‌مداری و پیشرفت های روزانه خط های تلفن سیپ ترانک را نسبت به خطوط تلفن آنالوگ ترجیح می دهند.

 1.  واگذاری دائمی خطوط سیپ ترانک
 2. قابل انتقال به شخص دیگر
 3.  تعداد تماس های همزمان قابل افزایش میباشد به طور مثال ۳۰ نفر همزمان می توانند به این خطوط زنگ بزنند و یک شماره تلفن بدون اشغالی همیشه در مرکز داشته باشید
 4. عدم محدودیت جغرافیایی خطوط سیب ترانک : حتی با جابجا شدن هم می توان خطوط را به آسانی جابجا کرد
 5.  تعرفه پایین نسبت به خطوط ایوان
 6. مقرون به صرفه بودن
  SIP Trunking واسطه های بین ارائه دهندگان مخابراتی و مشتریان آنها را حذف می کند که به معنای دریافت هزینه کمتر برای شرکت است.

مزایای خط تلفن اینترنتی مخابرات

بازگشت سرمایه سریع
حداقل سرمایه گذاری اولیه و صرفه جویی قابل توجه در هزینه دلایل جذابیت SIP Trunking برای مشاغل هستند. در بیشتر موارد، سیستم تلفن قدیمی می تواند بدون نیاز به تغییرات عمده در تجهیزات فنی باقی بماند. شفافیت هزینه و عدم نیاز به سرمایه گذاری عمده منجر به بازگشت سرمایه سریع می شود. شرکت ها تا 40 درصد کاهش هزینه های ارتباطی خود را گزارش می دهند.

ارتباطات یکپارچه
SIP Trunking به مشاغل اجازه می دهد تا تمام کانال های ارتباطی شرکت را از یک مکان مدیریت کنند. این امکان پذیر است زیرا با فناوری SIP Trunk ما نیاز به دو اتصال صوتی و داده جداگانه را از بین می بریم. بنابراین صدا، داده، پیام‌رسانی فوری و دیگر برنامه‌های ارتباطی بخشی از یک سیستم ارتباطات یکپارچه هستند و بر روی یک پلتفرم واحد مدیریت می‌شوند.

مزیت سیپ ترانک
تعرفه خط سیپ ترانک

تعرفه خط سیپ ترانک و قیمت خط تلفن اینترنتی

تعرفه خطوط سیب ترانک تعرفه های که زیر نظر سازمان تنظیم مقررات ارتباطات می باشد. هزینه آبونمان خط سیپ ترانک برای 30 کانال به صورت ماهیانه  241 هزار تومان است. و برای نکهداری زوج سیم تحویل شده مبلغ 20 هزار تومان میباشد .

قیمت خط تلفن ثابت اینترنتی 5 رقمی بالا میباشد اما  برای خرید خط تلفن اینترنتی معمولا قیمت  ارزان میباشد و از 2 ملیون تومان به بالا خطوط ارائه میگردند 

راه اندازی خط سیپ ترانک

نصب خط سیپ ترانک در تهران توسط شرکت  ارتباط نما گستر باسابقه ۱۵ ساله در زمینه نصب سانترال  و تجهیزات مخابراتی با داشتن کارشناسان مجرب صورت می گیرد یکی از تجهیزات مورد نیاز برای خطوط سیپ ترانک مودم سیپ ترانک میباشند ا ز جمله شاخصه ی مهم این مودم ها این است که مودم جی دات بیز (g.biz)باشد که شرکت مخابرات معمولا مودم های برند ای تس و مودم تاینت و زیمنس و... معرفی میکنند
نصب خط سیپ ترانک در تهران آماده خدمات بهتری به مشتریان میباشد. این سرویس در حال حاظر فقط برای تهران قابل استفاده میباشد. نکته مهم درباره این سرویس، استفاده سیپ ترانک در قالب 4 نوع خط میباشد. این خطوط شامل : خط 5رقمی یک طرفه و خط 4رقمی یک طرفه ( تماس ورودی ) و یا خط 5 رقمی و خط 4 رقمی 2طرفه ( تماس ورودی و خروجی ) میباشد.

 

راه اندازی خط سیپ ترانک

قیمت راه اندازی خط سیپ ترانک برای خطوط 5 رقمی طبق تعرفه مصوب میباشد است . که این هزینه نصب خطوط سیپ ترانک  به طور سالیانه باید برای حق سرویس برای خط 5 رقمی یک طرفه  و برای خط 5رقمی دوطرفه  پرداخت شود.

راه اندازی سیپ ترانک مخابرات

اموزش ویدئویی راه اندازی سیپ ترانک و راه اندازی خط 5 رقمی 

[aparat id='2guWe']

تجهیزات مورداستفاده در راه اندازی سیپ ترانک مخابرات کدام است؟

برای راه اندازی خطوط سیپ ترانک یا خط 4 و 5 رقمی مخابرات به دو روش در روش اول  زمانی که نلفن به مشتری تحویل مشتری داده میشود میتواند مودم دات بیز که شامل مودم واتسون یا مودم زیمنس قرار دهد سپس به مرکز تلفن متصل میشود حال اگر مرکز تلفن پاناسونیک باشد نیاز به روتر سیسکو خطوط سیپ ترانک باید تبدیل به خط ایوان بشند البته بعضی از مدل مرکز تلفن نیاز به مبدل ندارند اما پیشنهاد کارشناس ارتباط نماگستر برای خط تلفن 4 و 5 رقمی مخصوصا در تهران  استفاده از مرکز تلفن تحت شبکه ویپ که کل سیستم روی سرور یا مرکز تلفن گرند استریم یا استار میاید که مزیت آن نسبت به مرکز تلفن پاناسونیک این است که هزینه زیادی ندارد .

برای خرید مودم خط 5 رقمی لطفا یا تماس بگیرید یا به صفحه ی مودم مخابراتی مراجعه و انواع مدل و قیمت ملاحظه کنید 

خط سیپ ترانک مخابرات

درخواست مشاوره و خرید خط تلفن سیپ ترانک

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خرید، فرم روبرو را تکمیل نمایید. و یا با شماره تماس 02145215 , 09124232099 تماس بگیرید یا پیفام خود را در واتساپ یا تلگرام  و یا گفتینو مطرج کنید 

همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

  مشتریان ارتباط نماگستر

  سوالات متداول مشتریان راجع به خط سیپ ترانک

   

  ارتباط نما گستر مرجع فروش خط سیپ ترانک خط تلفن ثابت و تلفن آنالوگ به خطای ایران می باشد مشتریان گرامی بدون مراجعه حضوری به طریق تلفنی و اینترنتی با مشاوران شرکت تماس گرفته و برای خرید خط سیپ ترانک به صورت رایگان مشاوره و با ارائه مدارک خط سیپ ترانک که شامل

  1. تقاضانامه از طرف شرکت یا مرکز تجاری با سربرگ
  2. اساسنامه و روزنامه رسمی و آخرین تغییرات شرکت
  3. کد اقتصادی و کپی شناسنامه و کارت ملی

  در کمتر از یک ماه خط سیپ ترانک را در اختیار مشتری قرار داده لطفاً در زمان خرید خط سیب ترانک تعداد تماس های همزمان و یک طرفه بودن یا دو طرفه بودن خط را مشخص کنیم

  اول دو کارت شبکه مجزا برای Elastix اماده میکنیم. اگر الستیکس به صورت سرور مجازی  باشد  یک عدد کارت شبکه مجازی به آن اضافه می کنیم سپس وارد تنظیمات Elastix میشویم از منوی System زیر منوی Network و سپس Network Parameters را انتخاب نمایید.

  در این قسمت بر روی یکی از کارت های شبکه ، آی پی از محدوده شبکه داخلی تنظیم گردیده است. اگر DHCP نداشته باشید ، کارت شبکه دوم بدون آی پی خواهد بود. بر نام کارت شبکه دوم کلیک نمایید. Interface Type را در حالت Static قرار دهید. IP ای را که مخابرات جهت سرور به شما داده بود در این قسمت تنظیم نمایید. در قسمت Network Mask نیز Subnet ارائه شده توسط مخابرات را وارد نمایید. برای مثال اگر ساب نت /۳۰  اعلام شده است ۲۵۵.۲۵۵.۲۵۵.۲۵۲  را در قسمت Subnet بنویسید.

  در قسمت Edit Network Parameters آی پی مربوط به Gateway را تنظیم می کنیم

  کارشناس ارتباط نماگستر با مشاوره رایگان تمامی تجهیزات و راهنمایی ها را برای راه اندازی سیپ ترانک مخابرات با روتر سیسکو به شما به صورت رایگان تلفنی و یا در واتساپ انجام میدهد

  09214232099

  02145215

  09123170852

  برای ساختن ترانک از طریق مسیر زیر یک ترانک از نوع سیپ میسازیم و نام دلخواهی برای آن قرار می دهیم

  PBX -> PBX Configuration -> Trunks -> Add SIP Trunk

  برای ارتباط ترانک بین دو ایزابل ابتدا باید ار تباط شبکه ای بین دو سرور بر قرار باشد ، برای اطمینان از ارتباط بین دو سرور می توانید از یک سرور ، سرور دیگر را Ping کنید.

  برای نصب سیپ ترانک روی سانترال ns500 از یک روتر میکروتیک کمک میگیریم سعی کنید روتر میکروتیک که خریداری میکنید تداخل با سرویس های اینترنت نداشته باشد و سعی کنید بخاطر صرفه جویی در خرید روتر هزینه ی گزاف دیگری متحمل نشوید

  پیشنهاد کارشناس ما استفاده از روتر های 941، هپ لایت ، 750 و یا 951 می‌باشد.

  تلفن مشاوره و نصب ” 02145215

  09124232099

  کمتر از یک ماه مشتریان گرامی میتوان خط خود را دریافت کنند

  بله در کمترین زمان ممکن میتوان خطوط را انتقال داد

  خیر فقط به افراد حقوقی تعلق میگیردمدارک خط سیپ ترانک یک طرفهمدارک خط سیپ ترانک یک طرفه

  خط تلفن ثابت اینترنتی را شرکت های مخابرات ، صبانت ، رسپینا ، شاتل، آسیاتک ، پیشگامان  ارائه میدهند . خط تلفن اینترنتی روی بستر اینترنت قابل استفاده می باشند. پیش شماره این خطوط 9 می باشد و 8 رقمی باشند. امکان ارائه شماره تلفن اینترنتی تهران و سایر استان ها می باشد

  No Content

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 8 میانگین: 4.1]
  بازگشت به لیست

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *