مقالات

راه اندازی خط تلفن 5 رقمی مخابرات و مزایای آن

راه اندازی خط تلفن 5 رقمی

امروزه دنیای کسب و کار، به‌شدت رقابتی بوده و شرکت‌ها و سازمان‌ها برای پیشی گرفتن از رقبای خود، به‌سراغ روش‌های متنوع بازاریابی و تبلیغات رفته‌اند. استفاده از خط تلفن رند یکی از گزینه‌های هوشمندانه برای افزایش فروش در کسب و کارها است.

راه اندازی خط تلفن 5 رقمی و 4 رقمی و استفاده از خط تلفن‌های رند به‌عنوان یک شیوه بازاریابی موثر، دارای مزیت‌های متعددی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها است. شماره تلفن‌های رند برای بیشتر افراد دارای جذابیت بوده و به‌سرعت در حافظه آن‌ها باقی می‌ماند. از این رو بسیاری از شرکت‌ها به‌دنبال ثبت نام خط 4 رقمی و خرید خط 4 رقمی مخابرات هستند. شیوه‌های راه‌اندازه خط تلفن 4 رقمی و 5 رقمی و همچنین مزایای آن در ادامه بررسی شده است.در ویدئوی زیر کارشناس مخابرات ارتباط نماگستر توضیح کاملی را در خصوص راه اندازی شماره تلفن 5 رقمی مخابرات به شما ارائه میکند .در این مقاله سعی داریم شما را با تجهیزات لازم و روشهای نصب خط 5 رقمی آشنا کنیم و در کمتر از 30 روز خط تلفن شما را با کمک کارشناسان مرکز راه اندازی کنیم 

نحوه ی راه اندازی خط تلفن 5 رقمی مخابرات 

از انجا که دو روش کلی برای راه اندازی خط 5 رقمی وجود دارد که شامل :ااستفاده از تجهیزات ویپ، استفاده از تلفن سانترال قدیمی

که در هر دو روش تمامی تجهیزات مورد نیاز را خود شرکت ارتباط نماگستر فراهم میکند و از آنجا که همواره زمان در فروش و جذب مشتریان بسیار حائز اهمیت میباشد این شرکت تمامی خدمات از قبیل راه اندازی خط 5 رقمی و سیپ ترانک 5 رقمی و خرید تمامی تجهیزات و مشاوره رایگان را در کوتاه ترین زمان ممکن انجام میدهد .

تجهیزات مورد نیاز برای روش اول 

تجهیزات مورد نیاز برای روش اول 

 • سرور مرکز تلفن ویپ،گوشی آی پی فون ، مودم مخابراتی (سیپ ترانک یا ایوان) ،سوئیچ شبکه
راه اندازی خط تلفن 5 رقمی

راه‌اندازی خط تلفن پنج رقمی چه مزایایی دارد؟

راه ‌اندازی خط تلفن 4 رقمی به‌واسطه مزیت‌های متعدد آن از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. برخی از مهم‌ترین مزیت‌های ثبت نام خط تلفن 4 و 5 رقمی در ادامه بررسی شده است؛

بازاریابی موثر با راه‌اندازی خط تلفن  4 رقمی

احتمالا همه ما حداقل یک شماره تلفن را به‌صورت ناخودآگاه و به‌واسطه شنیدن آن در تبلیغات با همان آهنگ و موسیقی یا به‌علت مشاهده مداوم آن بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی حفظ هستیم. این شماره تلفن علاوه بر قدرت تبلیغات، به‌علت رند بودن آن در ذهن ما ثبت شده است. بسیاری از شرکت‌ها، از این تکنیک هوشمندانه و کاربردی با هدف بازاریابی استفاده کرده و با خرید خط تلفن 4 رقمی برای شرکت، فروش خود را افزایش می‌دهند. قیمت خط تلفن 4 رقمی و قیمت خط 5 رقمی به‌واسطه نقش مهم آن در بازاریابی شرکت‌ها تا حدودی گران‌تر از سایر خط‌ها است. هرچند این افزایش قیمت با میزان افزایش فروش ناشی از آن، جبران می‌شود.

خرید خط تلفن 4 رقمی برای شرکت موجب ماندگاری شماره تلفن در ذهن مشتری شده و علاوه بر این‌که یک روش موثر برای برندینگ شرکت و معرفی آن است، نقش مهمی در افزایش کلاس کاری شرکت دارد.

رند بودن خط تلفن 5 رقمی مخابرات 

اعداد و ارقام بخش قابل توجهی از زندگی روزمره را به خود اختصاص داده و ما هر روز با اعداد متعددی از جمله شماره شناسنامه، کد ملی، شماره پلاک، شماره کارت عابر بانک و از همه مهم‌تر شماره‌‌های تلفن سر و کار داریم. به‌خاطر سپردن تمام این اعداد و ارقام کار راحتی نیست؛ از این رو اعداد و شماره‌های رند ، همواره مورد استقبال افراد قرار گرفته و از جذابیت بسیار بالایی برای دارندگان آن‌ها برخوردار هستند.

اعداد رند به‌مجموعه‌ای از اعداد گفته می‌شود که به‌علت برخورداری از روابط عددی، موسیقایی و لفظی و غیره، روان بوده و به‌سرعت در ذهن افراد ماندگار می‌شود. استفاده از شماره‌ تلفن‌های رند در کسب و کارها، شرکت‌ها و سازمان‌ها به‌واسطه تثبیت سریع آن در ذهن مخاطب، نقش قابل توجهی در افزایش فروش و رشد آن شرکت دارد.

برقراری تا 30 تماس ورودی

امکان برقراری تا 30 تماس ورودی همزمان است. این قابلیت در خطوط 4 رقمی برای شرکت‌ها و کسب و کارها یک مزیت مهم بوده و کارفرما مجبور به استفاده از خطوط متعدد نخواهد بود. از مزایای ثبت نام خط تلفن 5 رقمی نیز می‌توان به  قابلیت پیاده سازی آن بر روی انواع سرورهای ویپ به صورت نرم افزاری و پاسخگویی توسط موبایل و لپ تاپ اشاره کرد.

یک سرمایه‌گذاری آسان و مطمئن

احتمالا سرمایه‌گذاری از طریق خرید خط تلفن 4 رقمی تاحدی عجیب به‌نظر می‌رسد. با این وجود، این مسئله حقیقت دارد و قیمت خطوط رند در ایران، به مرور زمان افزایش پیدا کرده و خرید خط تلفن 4 رقمی یا 5 رقمی می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بلندمدت محسوب شود.

القای تصویر مثبت در ذهن مخاطب

داشتن خط تلفن رند برای یک سازمان یا کسب و کار نوعی کلاس کاری محسوب شده و تصویر مثبتی از فعالیت‌های آن شرکت برای مخاطب ایجاد می‌کند. در واقع خطوط رند مانند طراحی و فضای دفتر کاری، شیوه پوشش کارکنان و سایر موارد شکلی، می‌تواند نشان‌دهنده نظم در آن شرکت باشد.

چطور برای شرکت خود خط تلفن 4 و 5 رقمی بگیریم؟

برای خرید خط تلفن 4 رقمی و 5 رقمی، می‌توانید از طریق مجموعه ارتباط نماگستر اقدام کنید. شرکت تخصصی ارتباط نماگستر، با 15 سال سابقه، به‌عنوان مجری و مشاور در پروژه‌های مخابراتی، امنیتی، حفاظتی، تلفن سانترال، دوربین مداربسته و خدمات شبکه در سراسر ایران فعالیت می‌کند. این مجموعه همچنین خدمات ویژه‌ای را در حوزه تجهیزات ویپ، فروش خط 4 رقمی و 5 رقمی در تهران و سایر شهرستان‌ها برای مشتریان خود ارائه می‌کند.

مجموعه ارتباط نماگستر ، در سراسر ایران نمایندگی تخصصی داشته و شما می‌توانید با تماس با کارشناسان این مجموعه، ضمن دریافت لیستی از خطوط رند، در کوتاه‌ترین زمان و با کمترین هزینه، یک خط تلفن رند را به نام شرکت خود ثبت کنید. از مزایای خرید خط تلفن رند از ارتباط نماگستر ، پشتیبانی کامل مجموعه از زمان خرید تا نصب و راه‌اندازی و همچنین رفع ایرادات است.

مشتریان خرید خط تلفن ثابت 5 رقمی ارتباط نماگستر

برای شماره تلفن 5 رقمی مخابرات خط دلخواه خود را انتخاب کنید

فرم درخواست شماره تلفن 5 رقمی مخابرات 

  سوالات متداول راه اندازی خط 5 رقمی

  از طرف مخابرات داخل تهران خط تلفن 5 رقمی به صورت خط تلفن سیپ ترانک  ارائه میشود و در استانهای دیگر به صورت ایوان تحویل داده میشود خط تلفن tell30 به صورت 8 رقمی و 30 کاناله هستند قبلا این خطوط به افراد حقیقی و آزاد داده میشود اما مخابرات در حال حاضر این قانون را تغیر داده و فقط به افراد حقوقی که شامل شرکت ها و کارخانه هاست البته این خطوط تلسی 8 رقمی دارای 30 خط همزمان و مزایای دیگر هم هستند

  مزیت خط 5 رقمی مخابرات این است که این خطوط بخاطر سپاری راحتری دارند و رسمی تر هستند و به کار شما اعتبار میدهند در حالی که خطوط تلفن مجازی همان طور که نامشان پیداست به صورت مجازی هستند و مخاطب و مشتری شما نمیتواند به شما اطمیتان کند و امکانات بیشتر که شامل جابجایی خط تلفن 5 رقمی ، دایورت تماس ها و گزارش تماس و ...... بیشتر را این خطوط دارند . و در پایان بگویم شما در صورتی برند میشوید که خاص باشید  الان تعداد محدود و فقط شرکت مطرح خط تلفن 5 رقمی را راه اندازی میکنند اما خطوط مجازی تمامی شرکتها و افراد حقیقی و حقوقی دارند و اصلا هیچ مزیت خاصی محسوب نمیشود .

  برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
  [کل: 0 میانگین: 0]
  بازگشت به لیست

  4 دیدگاه در “راه اندازی خط تلفن 5 رقمی مخابرات و مزایای آن

  1. مرادی گفت:

   سلام هزینه راه اندازی خط رقمی برای یه شرکت کوچیک چقدر میشه ؟

   1. Engostar Editor Team گفت:

    اگر تجهیزات پاناسونیک تهیه کنید قیمت نصب خط تلفن 5 رقمی تقریبا 15 تا 25 ملیون نیاز است البته در تاریخ آذر ماه 1401 اگر فرض کنیم مرکز تلفنی نداشته باشید

  2. فاطمی گفت:

   سلام تعرفه ی راه اندازی خط تلفن 5 رقمی چقدر میباشد ؟

   1. Engostar Editor Team گفت:

    سلام در مقاله ی زیر تعرفه خط 5 رقمی گفته شده
    تعرفه خط تلفن 5 رقمی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *